PĘTLA - kiedy w kinach nowy film Patryka Vegi? Data premiery znana!

2020-06-19 10:19 PK
Patryk Vega
Autor: WBF

Pętla to najnowszy film Patryka Vegi, w którym został podjęty trudny temat afery podkarpackiej. W filmie wystąpili m.in. Antoni Królikowski, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski i gwiazda popularnego reality show Królowe życia - Dagmara Kaźmierska. Kiedy Pętla trafi na duży ekran?

Patryk Vega już w lutym tego roku zdradził w jednym z wywiadów, że szykuje nowy, kontrowersyjny film. Tym razem reżyser postanowił zająć się aferą podkarpacką, która do dziś kryje wiele tajemnic. Afera dotyczy tysiąca kompromitujących nagrań z udziałem wysoko postawionych polityków i biznesmenów zarejestrowanych w agencjach towarzyskich na południu kraju. Twórca Pitbulla zatrudnił ponownie aktorów, którzy grali już wcześniej w jego filmach. Na ekranie zobaczymy m.in. Antka Królikowskiego, Piotra Stramowskiego, Katarzynę Warnkę, Dagmarę Kaźmierską, Henryka Talara.

Pętla - kiedy film wejdzie do kin?

Patryk Vega przy okazji premiery każdego swojego filmu dzieli się wieloma informacjami dotyczącymi daty wejścia do kin, fabuły i obsady. Tym razem reżyser postanowił być oszczędny i nie zdradzać zbyt wiele. 3 czerwca dostaliśmy zwiastun reżyserski bez cenzury.

Aktualizacja: Pętla wejdzie do kin 4 września 2020 roku

Nowy film Vegi "Pętla". Stramowski jako Cygan, Królikowski w ostrych scenach seksu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE