Peter Dinklage przyjedzie do Polski! Odtwórca roli Tyriona w “Grze o tron” pokaże swój nowy film

i

Autor: HBO Peter Dinklage przyjedzie do Polski! Odtwórca roli Tyriona w “Grze o tron” pokaże swój nowy film

breaking news

Peter Dinklage przyjedzie do Polski! Odtwórca roli Tyriona w “Grze o tron” pokaże swój nowy film

2023-11-17 14:34

Peter Dinklage w Polsce. Już w sobotę amerykański aktor zawita w Toruniu, by wziąć udział w gali zamknięcia 31. Festiwalu EnergaCAMERIMAGE, tego samego, który gościł w tym roku już Adama Drivera i Willema Defoe.

Peter Dinklage gościem specjalnym EnergaCAMERIMAGE. Gwiazdor “Gry o tron” przyjedzie do Torunia

Już w tę sobotę (28 listopada) odbędzie się gala zwieńczająca 31. edycję Festiwalu EnergaCAMERIMAGE. Filmem zamknięcia jest “She Came to Me” w reżyserii Rebekki Miller – komedia romantyczna z iście gwiazdorską (i częściowo polską) obsadą. Na ekranie festiwalowicze ujrzą m.in. Anne Hathaway i Joannę Kulig, zaś wcielający się w jedną z głównych ról Peter Dinklage pojawi się nawet osobiście.

Gwiazdor “Gry o tron”, “Cyrano” i “Opowieści z Narnii” zawita w naszym nadwiślańskim kraju, by wziąć udział w pokazie filmu, a także odebrać Nagrodę Dyrektora Festiwalu dla Aktora.

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że Peter Dinklage przyleci do Torunia, by spotkać się z uczestnikami EnergaCAMERIMAGE, pokazać swój najnowszy film, “She Came to Me” Rebeki Miller, który jest zarazem filmem zamknięcia tegorocznej edycji festiwalu, a także odebrać Nagrodę Dyrektora Festiwalu dla Aktora. Bardzo cieszymy się, że tak wspaniały aktor będzie już niedługo z nami i zostanie częścią naszej nieustannie rosnącej festiwalowej rodziny – czytamy w oficjalnym oświadczeniu Camerimage Festival.

“She Came to Me” – o czym opowiada film i kiedy premiera w Polsce?

Głównym bohaterem jest tutaj kompozytor operowy (w tej roli Peter Dinklage), który cierpi na blokadę twórczą, a tak się akurat składa, że poważnie goni go deadline. Pomóc nie jest mu w stanie nawet żona – terapeutka przechodząca obecnie własny kryzys, zaś pomaga… nieco dziwaczna i średnio rozgarnięta przygoda na jedną noc. “She Came to Me” trafi do polskiej dystrybucji 8 marca 2024 roku.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17