Perfect Picture - uczestnicy i zasady. Nowe show na TVN7

Patricia Kazadi
Autor: AKPA

Takiego programu w polskiej telewizji jeszcze nie było! Ośmioro znanych osób stanie do walki o... wykonanie najlepszego zdjęcia. Ich zmagania będą oceniać jurorzy, a zadania, które dostaną, tylko z pozoru będą wydawać się łatwe. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w nowym show TVN7.

Program Perfect Picture na TVN7 to show, jakiego polscy widzowie jeszcze nie widzieli. Do tej pory mogliśmy podziwiać, jak celebryci tańczą, śpiewają czy też skaczą do wody, a teraz przekonamy się, czy radzą sobie z robieniem zdjęć. W show, którego premiera już 7 października, udział weźmie osiem osób znanych z ekranu - będą wśród nich przedstawiciele świata muzyki, sportu oraz mody. Zadaniem każdego z nich będzie natomiast wykonanie, jak wskazuje już nazwa formatu, idealnego kadru. Nie będzie to jednak wcale takie łatwe! W każdym z odcinków uczestnicy Perfect Picture będą musieli wykonać dwa zadania - jedno w ekstremalnych warunkach, nierzadko wymagające sprawności fizycznej, a drugie opierające się na komunikacji z innymi. Efekty ich pracy oceniać będą fotografowie z całego świata. Gwiazdy mogą jednak liczyć na wsparcie gospodyni show, powracającej na ekran Patricii Kazadi. Wiemy już, kto wystąpi w Perfect Picture.

Doda uderza w uczestników 12 kroków do miłości. "Przestańcie mi gadać o tym ginekologu"

Viki Gabor szczerze o hejcie: „Na Insta lecą GRUBO”. Dlaczego odpowiada?

Perfect Picture TVN7 - uczestnicy

W show weźmie udział ośmioro uczestników. To doskonale znani wam z różnych produkcji telewizyjnych celebryci i aktorzy oraz uczestnicy popularnych formatów rozrywkowych, takich jak Top Model czy MasterChef.

  • Łukasz Zagrobelny
  • Ada Fijał
  • Ernest Musiał
  • Katarzyna Dziurska
  • Mariusz Jakubowski
  • Laura Breszka
  • Matteo Brunetti
  • Żaklina Ta Dinh

Pierwszy odcinek Perfect Picture już 7 października, o godzinie 19:30 na antenie TVN7.

Sonda
Obejrzysz Perfect Picture?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE