Penelope Cruz: wiek, wzrost, dzieci, mąż, Javier Bardem, filmy, Instagram

2019-05-21 15:10
Penelope Cruz
Autor: Laurent Guerin/Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Penelope Cruz: wiek, wzrost, dzieci, mąż, Javier Bardem, filmy, Instagram - te zapytania na temat pięknej aktorki ciekawią was najbardziej. Zbieramy je w jednym newsie! Penelope pochodzi z Hiszpanii, z miasta położonego niedaleko Madrytu. Cruz początkowo chciała zostać tancerką, jednak dość szybko poczuła, że to właśnie aktorstwo jest jej prawdziwą pasją.

Penelope Cruz: wiek, wzrost, dzieci, mąż, Javier Bardem, filmy, Instagram - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat aktorki. Co warto wiedzieć o Penelope Cruz? Dość wcześnie zaczęła pracę na planie filmowym, a jedną z jej pierwszych ról był udział w serialu erotycznym Różowa Seria, w którym grała także... Paulina Młynarska!

Penelope Cruz: wiek

Aktorka urodziła się 28 kwietnia 1974 r. w hiszpańskim mieście Alcobendas. W 2019 roku skończyła 45 lat.

Penelope Cruz: wzrost

Penelope należy do kobiet średniego wzrostu - aktorka mierzy 168 cm.

Która gwiazda kina lub telewizji ma tyle wzrostu, co ty? Galeria

Penelope Cruz: Javier Bardem, mąż

Cruz jest związana z hiszpańskim aktorem Javierem Bardem od 2007 roku. W trzy lata później para wzięła ślub.

Penelope Cruz: dzieci

Cruz i Bardem mają dwoje dzieci - 8-letniego syna Leonardo i 6-letnią córkę Lunę.

Penelope Cruz: filmy

Dużym przełomem w jej karierze było zagranie w filmie Almodovara Wszystko o mojej matce w 1999 roku. W 2001 roku zagrała w głośnym thrillerze Vanilla Sky z Tomem Cruise'em. Cruz otrzymała Złotą Palmę za film Almodovara Volver oraz Oscara za Vicky Cristina Barcelona w reżyserii Woody'ego Allena. Aktorka wcieliła się także w postać Donatelli Versace w głośnym serialu Zabójstwo Versace (American Crime Story.

Penelope Cruz: Instagram

Instagram aktorki to penelopecruzoficial. Gwiazda dzieli się przede wszystkim zdjęciami z czerwonych dywanów lub okładek, na których można ją zobaczyć, jednak na jej Instagramie znajdziemy też sporo zdjęć dotyczących akcji społecznych, w które się angażuje.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE