Peaky Blinders wracają w filmowej wersji. Co Cillianem Murphym?

i

Autor: BBC Peaky Blinders wracają w filmowej wersji. Co Cillianem Murphym?

Netflix

To już oficjalne: będzie film o Peaky Blinders. Co z Cillianem Murphym?

2024-06-05 10:25

“By Order of the Peaky fookin Blinders” – Netflix oficjalnie zamówił filmową kontynuację słynnego serialu Stevena Knighta. Tommy Shelby zatem powróci i to dość… szybko. Ale czy o obliczu Cilliana Murphy’ego?

“Peaky Blinders” – powstaje filmowa kontynuacja

Filmowa kontynuacja losów familii Shelbych ma skupić się głównie na nowym pokoleniu bohaterów, którzy pojawili się w 6. sezonie serialu. Ale spokojnie – Tommy wciąż będzie obecny, a Cillian Murphy już nie może się doczekać, by ponownie wejść w jego buty.

Jak widać Tommy Shelby jeszcze ze mną nie skończył. To bardzo satysfakcjonujące ponownie współpracować ze Stevenem Knightem i Tomem Harperem przy filmowej wersji “Peaky Blinders”. To jest film dla fanów – rzekł niedawny zdobywca Oscara w rozmowie z Netflixem.

Za scenariusz odpowie Steven Knight, a za kamerą stanie Peaky Blindersowy weteran Tom Harper.

Kiedy ponad 10 lat temu po raz pierwszy reżyserowałem “Peaky Blinders”, nie wiedzieliśmy, jaki będzie to serial, ale wiedzieliśmy, że jest coś wybuchowego w połączeniu scenariusza z atmosferą panującą na planie – skomentował reżyser.

Prace na planie filmowej kontynuacji, która ma być “wybuchowym” rozdziałem w historii “Peaky Blinders”, ruszą już jesienią tego roku, a premierę Netflix planuje na 2025 rok. Na obecną chwilę nie wiemy, czy pozostali członkowie stałej obsady powrócą.

SPRAWDŹ TEŻ: Netflix umie nie tylko w seriale – oto 5 najlepszych filmów streamera

Jak dobrze znasz najpopularniejsze filmy Netfliksa? Komplet punktów to obowiązek! [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Który gwiazdor Marvela wystąpił w filmie "Gray Man"?
Gray Man
Skandynawskie kryminały, które mrożą krew w żyłach do ostatniej minuty | To Się Kręci