Peaky Blinders sezon 5 odcinek 1 - kiedy na Netflix?

2019-10-04 8:16 k.w.
Peaky Blinders
Autor: screen YouTube/ BBC

Fani serialu Peaky Blinders musieli sporo poczekać na nowy sezon produkcji. W dniu emisji ostatniego odcinka czwartego sezonu, na oficjalnym Twitterze serialu pojawiła się data nowych odcinków. To właśnie wtedy dowiedzieli się oni, że Peaky Blinders powróci dopiero w 2019 roku. Pierwszy odcinek nowej serii miał swoją premierę 25 sierpnia 2019 roku na antenie BBC. Kiedy pojawi się on na Netflix?

Peaky Blinders sezon 5 odcinek 1 - kiedy odbędzie się premiera na Netflix? Akcja serialu osadzona jest w latach 20. XX wieku. Produkcja skupia się wokół postaci Thomasa Shelby'ego - lidera gangu Peaky Blinders. Bohater w każdym sezonie musi poradzić sobie z innym antagonistą. W piątej odsłonie jego losy zetrą się z brytyjskim faszystą Oswaldem Mosleyem. Kiedy będzie miała miejsce premiera pierwszego odcinka 5 sezonu Peaky Blinders na Netflix?

Peaky Blinders sezon 5 - fabuła

W piątym sezonie, losy Thomasa Shelby'ego zetrą się z brytyjskim faszystą Oswaldem Mosleyem. Główny bohater będzie musiał podjąć decyzję, czy dołączyć do Mosleya czy być przeciwko niemu. Jego decyzja będzie miała wpływ zarówno na jego rodzinę, jak i na cały kraj. Sezon piąty skupi się jednak przede wszystkim na politycznej karierze Shelby'ego.

Peaky Blinders sezon 5 - odcinek 1 na Netflix

Pierwszy odcinek piątego sezonu serialu zadebiutował 25 sierpnia 2019 roku na antenie BBC. Na Netflix ma się on pojawić już 4 października.

NAJNOWSZE