Paulina z Love Island pokazała wielkie serce. Zdecydowała się na piękny gest

Paulina i Andrzej
Autor: materiały prasowe Polsat

Zdaniem wielu widzów Paulina Szczuc z 4. edycji Love Island była najbardziej stylową mieszkanką wyspy miłości. Stylizacje Wyspiarki z kręgu ognia zachwycały za każdym razem. Teraz każdy może stać się posiadaczem finałowej stylizacji uczestniczki popularnego reality-show. Pieniądze z aukcji trafią na szczytny cel.

Paulina Szczuc z Love Island pokazała, że ma wielkie serce. Finalistka programu, której losy z ogromnym zaciekawieniem śledziły setki tysięcy widzów, regularnie zachwycała swoimi stylizacjami. Niektórzy fani cieszącego się popularnością formatu okrzyknęli nawet mieszkankę wyspy miłości najlepiej ubraną uczestniczką tej edycji, a jej skrzynka odbiorcza na Instagramie została zasypana pytaniami o elementy garderoby, które prezentowała na sobie w kolejnych odcinkach polsatowskiego show. Wiele pytań dotyczyło sukienki, jaką Paulina miała na sobie podczas wielkiego finału, gdzie walczyła o zwycięstwo z Andrzejem. Teraz jej posiadaczem może stać się każdy! Gwiazda Love Island postanowiła w ten sposób pomóc małej Zosi.

Paulina z Love Island pokazała wielkie serce

Finalistka Love Island postanowiła wspomóc malutką Zosię Bigos, która cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dziewczynce może pomóc terapia genowa, która kosztuje aż 9 milionów złotych. W związku z tym na stronie siepomaga.pl wystartowała specjalna zbiórka dedykowana dziewczynce. W pomoc Zosi i jej rodzicom zaangażował się też między innymi Adrian, również uczestnik 4. edycji Love Island. Link do sukienki Pauliny Szczuc znajdziecie tutaj, natomiast odnośnik do zbiórki na pomoc Zosi poniżej.

Pogadane z Darią! Szczery wywiad o muzyce, planach i karierze
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE