Paul Bettany wróci jako Vision: Marvel zapowiada kolejny spin-off “WandaVision”

i

Autor: Disney+ Paul Bettany wróci jako Vision: Marvel zapowiada kolejny spin-off “WandaVision”

Marvel

Marvel zapowiada kolejny spin-off “WandaVision”. Fani: “nikt tego nie obejrzy”

2024-05-23 22:25

Plotki się potwierdziły, ale tylko częściowo. W istocie w Marvel Studios trwają prace nad serialem traktującym o solowych przygodach Visiona, ale nie będzie to – jak początkowo zakładano – “Vision Quest”. Produkcja będąca drugim spin-offem “WandaVision” doczekała się oficjalnego twórcy i roku premiery.

Paul Bettany wróci jako Vision: Marvel zapowiada kolejny spin-off “WandaVision”

Więcej seriali Marvela, fani wytrzymają. “WandaVision”, czyli serial będący kontynuacją losów Wandy Maximoff po wydarzeniach z Infinity Sagi, doczeka się nie jednego, a dwóch spin-offów. We wrześniu tego roku zadebiutuje bowiem serial o Aghacie Harkness, zaś za dwa lata ujrzymy dalsze przygody Białego Visiona – tego, którego odbudowała organizacja S.W.O.R.D.

Za powstanie serialu odpowie Terry Matalas, mający w dorobku choćby “Star Trek: Picard”. Nad projektem czuwał będzie rzecz jasna Kevin Feige, ale pozostałe szczegóły nie są obecnie znane. Wiemy jedynie, że akcja rozgrywać się będzie po wydarzeniach z Westview, a Vision zacznie szukać swojego miejsca na Ziemi. Nie wiemy niestety, czy w serialu pojawi się też Elizabeth Olsen jako Wanda, zwłaszcza, że po “Multiverse of Madness” jej przyszłość w MCU wciąż stoi pod znakiem zapytania.

SPRAWDŹ TEŻ: Powstaje nowy film o X-Men, tym razem w ramach MCU. Co już wiemy o produkcji?

Zamówienie serialu o Visionie spotkało się z dość chłodnym przyjęciem. Internauci twierdzą, że historia tej postaci nikogo już nie obchodzi, a Marvel stale popełnia ten sam błąd produkując zbyt dużo produkcji, o które nikt nie prosił. W komentarzach czytamy:

Naprawdę mnie to już ku*wa nie obchodzi.

Bądźmy szczerzy: nikt tego nie obejrzy.

Nie potrafię nawet opisać, jak bardzo jestem zdezorientowany tym, co wyprawia się teraz w MCU.

Jeden z komentujących zauważył również, że włodarze Marvela zbijają stawkę wskrzeszając kolejne postacie, które powinny pozostać martwe – na tym etapie ze wszystkich “śmierci” w “Avengers: Infinity War” permanentnie ostała się tylko jedna. Biedny Heimdall, ale może i on z czasem dostanie własny serial.

Najlepsze seriale o superbohaterach. 5 tytułów, które dowodzą, że superhero lepiej sprzedaje się w odcinkach

Jak dobrze znasz seriale Marvela? QUIZ dla fanów trykociarzy Domu Pomysłów

Pytanie 1 z 10
Matt Murdock aka Daredevil nocą był superbohaterem, za dnia zaś...
Seriale Marvela - quiz
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1