Patron internautów, informatyków, programistów ustanowiony przez Jana Pawła II to patron... Milionerzy

2021-05-13 18:00 AW
Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Patron internautów, informatyków, programistów ustanowiony przez Jana Pawła II to patron... Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy udzielenie jej sprawiło uczestnikowi kłopot? Wydawać by się mogło, że najtrudniejsze są zwykle ostatnie pytania w teleturnieju, jednak uczestnicy często mają duży problem z pierwszymi lub tymi, które są za sumy gwarantowane. Jak było w przypadku tego gracza?

Patron internautów, informatyków, programistów ustanowiony przez Jana Pawła II to patron... Jak brzmi prawidłowa odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy uczestnik teleturnieju potrafił ją wskazać bezbłędnie bez wykorzystania żadnego z kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały: A) Stanów Zjednoczonych, B) Chin, C) Polski, D) Hiszpanii.

Patron internautów, informatyków, programistów ustanowiony przez Jana Pawła II to patron...

Tak brzmiało pytanie za 250 tys. zł. Uczestnik chwilę się zastanawiał, jednak z racji tego, że nie był pewien, postanowił zrezygnować. Poprawna odpowiedź na to pytanie to natomiast D) Hiszpanii.

Sekrety serialu Promyk nadziei | ESKA XD - Hotplota #22
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE