Paradise Hotel - castingi. Jak się zgłosić. Do kiedy?

2019-12-02 15:04
 Paradise Hotel - castingi. Jak się zgłosić. Do kiedy?
Autor: Materiały prasowe TVN Paradise Hotel - castingi. Jak się zgłosić. Do kiedy?

Telewizja TVN7 zrealizuje legendarny reality-show, który zdobył serca widzów w 14 krajach na całym świecie. Od 2003 roku zrealizowano ponad 56 edycji Paradise Hotel. Jak się zgłosić na casting? Do kiedy? Wszystkie szczegóły opisujemy w artykule poniżej.

Paradise Hotel - castingi. Jak się zgłosić. Do kiedy? Paradise Hotel to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali! Jak się zgłosić do programu Paradise Hotel? Do kiedy jest casting?

Paradise Hotel - o co chodzi w reality-show?

Zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Paradise Hotel - jak się zgłosić do programu?

Żeby wziąć udział w castingu do programu Paradise Hotel, należy wejść na stronę castingową TVN (którą znajdziesz TUTAJ) i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Oprócz informacji ogólnych, takich jak imię i nazwisko, należy wkleić link do swoich portali społecznościowych, oraz odpowiedzieć na pytania, które pozwolą producentom programu poznać Was bliżej. Na przykład: Jaki jesteś, czym się wyróżniasz, jakie są Twoje najlepsze cechy, czy masz jakiś talent lub wyjątkowe umiejętności. Jest też prośba o opisanie swoich związków oraz opis najlepszej i najgorszej randki.

Paradise Hotel - kiedy oglądać w TV?

Program Paradise Hotel będziecie mogli oglądać wiosną 2020 roku na antenie TVN7.

NAJNOWSZE