Papiery na szczęście, odc. 74, 75, 76, 77 - streszczenia. Kris chce zakończyć odwyk

2022-01-19 16:21 Adrian Rybak
Papiery na szczęście - obsada i bohaterowie. Kto jest kim w serialu?
Autor: materiał prasowy

Papiery na szczęście to codzienny serial obyczajowy, który od poniedziałku do czwartku można oglądać na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 19:30. W dniach 24-27 stycznia zostaną wyemitowane odcinki 74-77. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do piątku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 74, 75, 76 i 77.

Papiery na szczęście - ile odcinków liczy serial?

Papiery na szczęście - odcinek 74

Kris uważa, że jest już wyleczony z nałogu. Chce zakończyć odwyk i ruszyć na poszukiwania swojej rodziny, ale dyrektor ośrodka skutecznie mu to odradza. Tymczasem do biura Kowalczyków przychodzi ochroniarz pracujący na budowie, na którą Mateusz z Sandrą podrzucili ciało Grubego. Para jest przerażona, że wszystko wyjdzie na jaw.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Papiery na szczęście - odcinek 75

Sandra i Mateusz są szczęśliwi, bo udało im się zażegnać problem z ochroniarzem z budowy. Radość nie trwa jednak długo, bo do Sandry przychodzi Bianka, która wypisała się ze szpitala i chce odzyskać swoje pieniądze. Sandra przyparta do muru mówi jej o śmierci Grubego. Tymczasem Alicja przypomina sobie o synu Jana, Łukaszu, i nalega, aby Henryk odnalazł jego grób.

Papiery na szczęście - odcinek 76

Mati jest wściekły na Sandrę za to, że powiedziała Biance o historii z Grubym. Bianka jednak zapewnia, że nie wyjawi ich tajemnicy, jest nawet wdzięczna, że pozbyli się Grubego i postanawia zapomnieć o stu tysiącach, które przez nich straciła. W zamian chce, żeby Mateusz z Sandrą pomogli jej wyciągnąć pieniądze od Henryka. Henryk przekazuje Alicji informacje o rzekomym miejscu pochówku Łukasza. Alicja z rodziną odwiedza cmentarz, dziwi ją nagrobek wyglądający na nowy i fakt, że chłopak został pochowany pod Krakowem, a nie w Szczecinie, gdzie zmarł. Alicja z Olą postanawiają dowiedzieć się czegoś na temat dalszej rodziny Łukasza. Marta natomiast bardzo angażuje się w organizację wesela Adama i Beaty. Tymczasem Beata w ogóle się tym nie interesuje, nadal nie może zapomnieć o Staszku. Zdobywa jego kalendarz i znając wszystkie jego plany zaczyna go śledzić. Marta jest zmuszona planować przyjęcie weselne tylko z Adamem…

Papiery na szczęście - odcinek 77

Henryk dowiaduje się o ucieczce Bianki ze szpitala i zleca detektywowi śledzenie dziewczyny. Odkrywają to Mateusz z Sandrą i ostrzegają Biankę. Marta nie jest zadowolona z tego, co dzieje się między nią i Adamem, i postanawia umówić się na randkę z Sergiuszem. Kiedy ta informacja dociera do Adama, ten jest wściekły. Tymczasem Beatka w dalszym ciągu śledzi Staszka.

Papiery na szczęście - obsada

  • Adrianna Kalska - Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE