Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Papiery na szczęście 220, 221 - streszczenie. Marta niespodziewanie pojawia się w Krakowie

2023-03-06 13:26

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. 6 i 7 marca wyemitowane zostaną odcinki 220 i 221. Widzowie zobaczą je o godzinie 18:30. Co się w nich wydarzy? Czeka nas kilka ciekawych sytuacji! Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. W poniedziałki wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W poniedziałek 6.03.2023 i we wtorek 7.03.2023 dojdzie do sytuacji, które znacznie wpłyną na bieg wydarzeń. Co się stanie? Sprawdź streszczenia odcinków 220 i 221. 

Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

Papiery na szczęście - odcinek 220

W Krakowie nieoczekiwanie pojawia się Marta. Przyjeżdża do Beatki i Staszka, bo martwi się o przyjaciółkę ale też ma dla nich niespodziankę. Marta chce zaplanować ich wspólny ślub. Beatka piętrzy jednak problemy, a Marta czuje, że coś jest nie tak… Tymczasem Alicja prosi Agatę, aby odwiedziła Ninę i porozmawiała z nią jako psycholog. Nina początkowo nie zgadza się na tę wizytę, ale w końcu wyrzuca z siebie wszystkie emocje i lęki. Agata jest poruszona tą rozmową…

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 221

Magda i Kamil wracają z weekendu w Zakopanem zakochani w sobie do szaleństwa. Julka umawia się na spotkanie z właścicielem jednej z największych warszawskich kancelarii. Liczy, że otworzy swoją kancelarię pod jego patronatem. Konrad śledzi Julkę, bo jest o nią zazdrosny. Tymczasem Beatka podczas terapii u Agaty dochodzi do wniosku, że nie wie kim jest i co tak naprawdę czuje. Nieoczekiwanie spotyka w klinice Paulinę.

Papiery na szczęście - o czym jest serial?

Serial opowiada historię Marty, żony znanego piłkarza Krisa, która wraz z dwójką dzieci decyduje się porzucić swoje luksusowe życie i postanawia zacząć wszystko od zera. Zatrudnia się w rodzinie zamożnych deweloperów, gdzie poznaje przystojnego Adama.

Papiery na szczęście - obsada

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE