Papiery na szczęście 201, 202 - STRESZCZENIE. Kamil zrywa z Julką. Oskarża ją o zdradę

2022-12-01 12:04 Adrian Rybak
papiery na szczęście
Autor: TVN / FOKUSMEDIA

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać na antenie TVN7. W poniedziałek, 5 grudnia, wyemitowane zostaną odcinki 201 i 202. Widzowie zobaczą je kolejno o godzinie 19:00 i 19:30. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się w tym artykule.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. W poniedziałki wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. 5 grudnia dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 201202. Zamieszczamy je niżej.

Izabela, królowa Hiszpanii - nowy serial w TVP2. Kiedy oglądać? Liczba odcinków, obsada

Papiery na szczęście - odcinek 201. Poniedziałek 5.12.2022, godz. 19:00

Hela chce naprawić swoją przyjaźń z Magdą i postanawia porozmawiać z Konradem. Jednak zastaje go na flirtowaniu przez telefon z Julką. W klinice dziewczyna spotyka Kamila, któremu opowiada o tym, jak Konrad w przeszłości upokorzył Magdę. Kamil jest wściekły i rzuca się na Konrada, w wyniku bójki ojciec Konrada i właściciel kliniki, Kazimierz Kownacki, zwalnia Kamila z pracy… Na wieść o tym Julka wpada w szał, nachodzi Magdę i grozi jej, żąda, aby dziewczyna raz na zawsze zniknęła z życia Kamila… Sergiusz mówi przyjacielowi, że narzeczona zdradza go z Konradem. Magda zrywa przyjaźń z Helą. Tymczasem miłość Marty i Adama kwitnie. Natomiast Agata zaprasza bliskich na kolację. Ma dla nich ważną wiadomość.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 202. Poniedziałek 5.12.2022, godz. 19:30

Julka wypiera się zdrady, jednak Kamil nie potrafi jej już ufać. Wkrótce odkrywa, że Julka okłamała go w sprawie rzekomych rodziców i wynajęła do tej roli aktorów. Kamil zrywa z narzeczoną i wyprowadza się z ich mieszkania. Tymczasem Wera i Marta dostają wiadomość, że Żaneta rodzi. Przyjaciele pojawiają się w szpitalu, gdzie na świat przychodzi mała Beatka. Nieoczekiwanie w mieszkaniu Magdy pojawia się laborantka Olga…Natomiast Henryk odwiedza Agatę i prosi ją o pomoc w przygotowaniu zaręczyn dla Reni. Adam i Staszek szykują niespodziankę dla swoich ukochanych, Marty i Beatki…

Papiery na szczęście - obsada

  • Adriana Kalska jako Marta
  • Jakub Sasak jako Adam
  • Mateusz Kmiecik jako Kris
  • Julia Latosińska jako Marysia
  • Jakub Gąsior jako Maks
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE