Papiery na szczęście

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście - streszczenia nowych odcinków.

Papiery na szczęście 169, 170, 171, 172 - streszczenia odcinków. Konrad i Magda całują się

2022-09-29 10:58

Papiery na szczęście to serial obyczajowy, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN7. Epizody emitowane są o godzinie 20:00. W dniach 3-7 października 2022 zostaną wyemitowane odcinki 169-173. Co się w nich wydarzy? Sprawdź losy bohaterów serialu w opisach, które znajdują się niżej.

Serial Papiery na szczęście to produkcja, która cieszy się popularnością wśród widzów stacji telewizyjnej TVN7. Od poniedziałku do czwartku wiele osób zasiada przed ekrany, aby śledzić losy bohaterów. W nadchodzącym tygodniu dojdzie do kilku sytuacji, które całkowicie mogą zmienić bieg wydarzeń. Co się stanie. Sprawdź streszczenia odcinków 169, 170, 171 oraz 172.

ZOBACZ TAKŻE: Seriale październik 2022 - najciekawsze premiery i nowości. Co oglądać we wrześniu?

Papiery na szczęście - odcinek 169. Poniedziałek 3.10.2022

Julka namawia Konrada, żeby zorganizował zbiórkę charytatywną. Jest przekonana, że to zaimponuje Magdzie i sprawi, że dziewczyna da mu szansę. Tymczasem Kamil z Sergiuszem przychodzą do Paryskiej, gdzie spotykają Magdę. Sergiusz widzi, że Magda z Kamilem świetnie się dogadują... Marta przypadkiem dowiaduje się od Krisa, że inwestor, z którym ma spotkać się Adam, współpracuje z Henrykiem. Czy zdąży uprzedzić o tym Adama i Alicję przed podpisaniem umowy z inwestorem?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Papiery na szczęście - odcinek 170. Wtorek 4.10.2022

Fryzjerki przygotowują się do ogniowego show. Ku zaskoczeniu Wery i Oliwki, Żaneta planuje wystąpić razem z nimi, mimo zaawansowanej ciąży. Jednak podczas próby sama uświadamia sobie, że to już niemożliwe. Dziewczyny szukają zastępstwa, a na ochotnika zgłasza się Sergiusz. Nina z Adamem dowiadują się, że ich dziecko jest zdrowe, więc alarm po złych wynikach Niny był przedwczesny. Nina świętuje dobrą nowinę kieliszkiem wina z koleżanką. Adam jest zły, że Nina zachowuje się nieodpowiedzialnie. Dochodzi między nimi do sprzeczki. Tymczasem Paulina, mama Beatki, przychodzi na kolację do córki i Staszka. Beatka robi wszystko, żeby wypaść przed nią jak najlepiej.

Papiery na szczęście - odcinek 171. Środa 5.10.2022

Beatka bardzo przeżywa kłótnię z mamą. Tadeusz, chcąc pogodzić kobiety, podstępem zwabia Beatkę na spotkanie z Pauliną. Tymczasem Kamil nie może się doczekać, aż pozna rodziców Julki. Julka stara się przekonać Kamila, że nie powinien na to liczyć, bo jej rodzice są zapracowani i nie będą mogli przylecieć ze Stanów. Temat ich ślubu staje tak czy inaczej w miejscu, bo wymarzona przez Julkę sala jest niedostępna. Okazuje się jednak, że dzięki znajomościom Konrada uda się zorganizować tam wesele. W zamian za pomoc Konrad oczekuje, że Julka pomoże mu poderwać skutecznie Magdę. Natomiast Magda zaczyna powoli wierzyć w to, że Konrad naprawdę się zmienił.

ZOBACZ TAKŻE: Polskie seriale na światowym poziomie. Co trzeba obejrzeć?

Papiery na szczęście - odcinek 172. Czwartek 6.10.2022

Magda postanawia spotkać się z Konradem. Ten, postępując dokładnie tak, jak poleciła mu to Julka, oczarowuje Magdę, i dochodzi do pocałunku. Nina nie może znieść tego, że wszyscy ją pouczają. Marzy o tym, by razem z Adamem wyjechać z kraju. Po długiej nieobecności wraca do domu mąż Agaty – Wiktor. Rodzinną kolację przerywa telefon od notariusza, który informuje Agatę, że odziedziczyła spadek po niejakim Karolu Koryńskim. Agata jest zaskoczona i przekonana, że to jakiś żart lub pomyłka, bo nikogo takiego nigdy nie znała. Tymczasem Alicja z Wiktorem są zszokowani – wygląda na to, że oboje wiedzą, o co chodzi i ukrywają jakąś tajemnicę…