Pajęczyna - kiedy w TVN, a kiedy na Player serial z Joanną Kulig w roli głównej?

2021-09-22 14:01 kg
Pajęczyna
Autor: Player/Marcin Makowski/MakuFly

Pajęczyna, najnowszy serial pod marką Player Original, to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego sezonu. Już wkrótce użytkownicy serwisu poznają 7-odcinkową historię inspirowaną mało znanymi faktami z późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Kiedy serial zadebiutuje na Player, a kiedy w TVN? Sprawdźcie szczegóły premiery.

Pajęczyna - kiedy w TVN, a kiedy na Player? W roli głównej bohaterki z 2010 r. – Kornelii Titko – widzowie zobaczą jedno z największych międzynarodowych odkryć ostatnich lat – Joannę Kulig. Na ekranie partnerować jej będą: Eryk Lubos, Anna Radwan, Michalina Olszańska, Mateusz Banasiuk, Edyta Olszówka, Marek Kalita, Rafał Mohr, Andrzej Grabowski, Szymon Bobrowski, Wojciech Wysocki, Liliana Głąbczyńska, Przemysław Sadowski, Hubert Miłkowski i inni.

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Pajęczyna - o czym jest serial?

Dzieciństwo Kornelii Titko, odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym. Matka Kornelii, Teresa Titko była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza. Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry. 

Bohaterka rozpoczyna prywatne śledztwo. Kim jest tajemniczy mężczyzna i co naprawdę łączy go ze śmiercią dwóch najbliższych Kornelii kobiet? Jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za wtargnięcie na zakazane terytoria? Jaką rolę w tej historii sprzed lat odegrali oficerowie PRL-owskiego kontrwywiadu: kapitan Ewa Wolańska oraz podporucznik Tadeusz Mróz? Komu zależało na tym, aby Polska nie dołączyła do niewielkiego grona państw, liczących się w atomowym wyścigu?

Pajęczyna - kiedy w TVN, a kiedy na Player?

Premiera Pajęczyny odbędzie się już we wtorek 19 października 2021 roku tylko w Playerze! Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy produkcja trafi na antenę TVN.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE