Oszust z Tindera - film, który pokazuje jak randkowanie może stać się koszmarem. Kiedy premiera?

2022-01-13 11:23 Leon Pietrzak
Oszust z Tindera
Autor: Materiały prasowe Netflix

Netflix przedstawia nowy dokument, który opowie historię oszusta z aplikacji randkowej. Film został oparty na prawdziwych wydarzeniach, w których kobiety postanowiły zemścić się na bogatym i zakłamanym playboyu. Kiedy premiera na Netflix? O czym dokładnie opowie produkcja?

Oszust z Tindera - historia oparta na faktach. Kiedy premiera? W dzisiejszych czasach znalezienie miłości powinno być teoretycznie bardzo proste. Mamy przecież wiele aplikacji randkowych, które ułatwiają spotkanie tej wybranej drugiej połówki. Najpopularniejszą z nich jest na pewno Tinder, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od kilku lat. Okazuje się jednak, że prosty dostęp do aplikacji może przyciągnąć wielu oszustów. Twórcy próbują z tym walczyć i wprowadzają różne nowe rozwiązania, ale mimo tego i tak nie wiemy, kto jest po tej drugiej stronie. Netflix stworzył dokument, w którym zebrał prawdziwe historie kilku kobiet, które zostały oszukane właśnie na Tinderze.

Oszust z Tindera - o czym jest film?

Oszust z Tindera jest filmem, który pokazuje jak randkowanie w sieci może stać się koszmarem. Jedna z bohaterek, Cecillie, została połączona w parę na Tinderze z bogatym mężczyzną. Trudno jej na początku uwierzyć, że znalazła miłość swojego życia. Z czasem okazuje się, że biznesmen którego poznała, jest kimś zupełnie innym. Kobieta próbuje znaleźć dziewczyny, które spotkał podobny los i wspólnie zamierzają rozprawić się z oszustem.

Sonda
Czy na Tinderze można znaleźć miłość?

Oszust z Tindera - kiedy premiera na Netflix?

Film "Oszust z Tindera" pojawi się na platformie Netflix w środę 2 lutego 2022 roku i będzie trwał niecałe 2 godziny. Na polskim serwisie zadebiutuje o godzinie 9:00. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun dokumentu.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE