Osioł / Shrek

i

Autor: TVN/Paramount

WIELKI POWRÓT!

Osioł ze "Shreka" dostanie własny film! Eddie Murphy uchyla rąbek tajemnicy

2024-06-25 10:29

Eddie Murphy się wygadał! Podczas niedawnego wywiadu zdradził na jakim etapie są prace nad nową częścią "Shreka", a nawet podał przybliżoną datę premiery. Okazuje się, że wcale tak długo nie będziemy musieli czekać na kontynuację, chociaż to jeszcze nie koniec dobrych wieści. Powstaje też film z Osiołkiem w roli głównej!

"Shrek 5" powstaje i nie jest to żadna tajemnica. Właściwie już jakiś czas temu pojawiły się pierwsze informacje na temat tego, że doczekamy się kolejnej odsłony z zielonym ogrem w głównej roli. Oczywiście twórcy nie zdradzili jeszcze nic na temat samej fabuły, ale patrząc po ostatnich słowach Eddiego Murphy'ego można odnieść wrażenie, że niedługo ruszy machina marketingowa i będziemy dowiadywać się tylko coraz więcej. W jednej z ostatnich rozmów aktor uchylił rąbek tajemnicy i niespodziewanie przy tym wygadał się na temat innego projektu z tego świata.

Taki będzie SHREK 5? Tego na pewno nie zabraknie | To Się Kręci #13

Nowy "Shrek" w przygotowaniach. Osioł dostanie własny film!

Eddie Murphy ma ostatnio pełne ręce roboty, bo promuje swój najnowszy film "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" i bierze udział w wielu wywiadach. Dziennikarze chętnie pytają o nowego Gliniarza, ale jeszcze chętniej o piątą część "Shreka". Aktor w rozmowie z serwisem Collider wyjawił, że prace są na zaawansowanym etapie i mają zakończyć się w tym roku. Co ciekawe, Murphy pogubił się w liczeniu i już nawet nie pamięta, która to będzie odsłona filmów z przygodami zielonego ogra.

Zaczęliśmy robić "Shreka 4" czy tam "Shreka 5" już kilka miesięcy temu. Nagrałem pierwszy akt. I będziemy to kontynuować w tym roku, dokończymy to. Shrek nadchodzi! Zrobimy też zupełnie nowy film o Ośle. Więc będzie "Shrek" i "Osioł" - ogłosił Eddie Murphy

Dziennikarz prowadzący wywiad zapytał się aktora, czy w tym roku zamierza nagrywać swój głos do dwóch projektów w tym samym czasie. W odpowiedzi usłyszał, że najpierw skończy pracę nad "Shrekiem", a dopiero później rozpocznie prace nad nowym tytułem. Zdradził też, że "Shrek 5" ma wyjść w 2025 roku.

Nie, nie nagrywam w tym samym czasie. Najpierw zacząłem nagrywać "Shreka". Myślę, że wyjdzie w 2025 roku. Potem weźmiemy się za "Osła" - powiedział Murphy

Jak dobrze pamiętasz film SHREK? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak Osioł po raz pierwszy nazwał mieszkanie Shreka?
Listen on Spreaker.