Osiecka

i

Autor: screen youtube.com, kanał TVP VOD screen youtube.com

Osiecka odc. 2 - kiedy w TVP? Powtórka, dni i godziny emisji

2020-12-21 17:03

Serial Osiecka to fascynująca biografia artystki – jej życie od wczesnej młodości, przypadającej na lata pięćdziesiąte, aż do śmierci w latach dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Jej tłem będą artystyczne, obyczajowe oraz polityczne realia tamtych czasów, poczynając od edukacji w komunistycznej szkole przez studia w Szkole Filmowej w Łodzi i kolorowy świat studenckich teatrzyków – warszawskiego STS- u i gdańskiego Bim-Bomu.

Osiecka odc. 2 - kiedy w TVP? Powtórka, dni i godziny emisji. Na ten serial widzowie Telewizji Polskiej czekali naprawdę długo! O rozpoczęciu prac nad serialem Osiecka mówiono już od wielu miesięcy, a produkcja ta zapowiadana jest jako stworzone z rozmachem dzieło o życiu i twórczości jednej z najwybitniejszych polskich poetek. Serial Osiecka ma szansę stać się jednym z największych hitów stacji w 2021 roku.

Osiecka odc. 2 - kiedy w TVP? Powtórka, dni i godziny emisji

Emisję pierwszego odcinka serialu zaplanowano na 25 grudnia, a odcinek drugi zobaczymy już dzień później, 26 grudnia o godzinie 20:15 w TVP1. Jego powtórkę będzie można zobaczyć natomiast 2 stycznia o godzinie 18:30 w TVP1, 3 stycznia o godzinie 1:00 w TVP Seriale oraz 11 stycznia 21:05 w TVP HD. Odcinki serialu zostaną udostępnione także na platformie Vod.tvp.pl.

Czarne charaktery z seriali, które pokochały miliony. Wiesz o nich wszystko?

Pytanie 1 z 10
Jego pseudonim to "Berlin". Zagrał go Pedro Alonso. W jakim serialu?

W obsadzie serialu znaleźli się m.in.: Eliza Rycembel (Agnieszka Osiecka), Barbara Garstka (Elżbieta Czyżewska), Jan Hrynkiewicz (Witold Dąbrowski), Adam Turczyk (Jerzy Markuszewski), Jan Marczewski (Andrzej Jarecki), Marcin Januszkiewicz (Jarosław Abramow), Oskar Borkowski (Zbigniew Cybulski), Marcin Bubółka (Bogumił Kobiela), Szymon Czacki (Jacek Fedorowicz).

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE