Opowieść podręcznej sezony 4 i 5 potwierdzone! Kiedy premiera kolejnych odcinków?

2021-02-26 13:14 AW
Opowieść podręcznej
Autor: screen youtube.com, kanał Hulu screen youtube.com

Opowieść podręcznej, adaptacja powieści Margaret Atwood, stała się międzynarodowym hitem już po pierwszym sezonie serialu, który ukazał się w 2017 roku. Mimo że wyłącznie pierwsze 10 odcinków serialu pokrywało się z treścią napisanej przez Atwood książki, scenarzyści dopisali dalsze losy bohaterów i stworzyli późniejszą historię Gileadu, która została opowiedziana w kolejnych sezonach. Jak dotąd ukazały się łącznie trzy - sezon drugi w 2018, a sezon trzeci w 2019 roku.

Opowieść podręcznej sezony 4 i 5 zostały oficjalnie potwierdzone! Kiedy premiera kolejnych odcinków i co się w nich wydarzy? Sezon 3 serialu obfitował w niezwykle emocjonujące wydarzenia. June rozpoczęła prawdziwą walkę o wolność, dzięki czemu cała grupa zamieszkujących Gilead kobiet i dziewczynek była w stanie bezpiecznie uciec do Kanady.

Opowieść podręcznej sezony 4 i 5 - kiedy premiera?

Sezon czwarty serialu został potwierdzony już wiele miesięcy temu i początkowo miał ukazać się rok po premierze sezonu trzeciego, w 2020 roku. Jednak ze względu na pandemię zdjęcia zostały wstrzymane, a premiera przesunięta aż do 2021 roku. Dopiero pod koniec lutego 2021 widzowie poznali datę premiery, która została zaplanowana na 28 kwietnia 2021. Jak czytamy w opisie, w czwartym sezonie June kontynuuje walkę o wolność przeciwko Gileadowi. Ale ryzyko, które podejmuje, przynosi nieoczekiwane i niebezpieczne nowe wyzwania, a jej pragnienie sprawiedliwości i zemsty grozi zniszczeniem jej najbardziej wartościowych związków.

Na tym jednak z całą pewnością nie zakończy się Opowieść podręcznej. Jeszcze w grudniu 2020 roku, na długo przed ogłoszeniem daty premiery sezonu czwartego, twórcy potwierdzili, że serial otrzyma także piąty sezon. Data jego premiery nie została jeszcze określona, jednak - o ile pandemia znów nie pokrzyżuje twórcom planów - możemy oczekiwać, że ujrzy on światło dzienne w 2022 roku.

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17
NAJNOWSZE