Only one. Tylko jeden - CASTINGI. Jak i do kiedy wziąć udział?

2019-12-09 14:03 kw
Only one. Tylko jeden
Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/East News

Wielkimi krokami zbliża się wiosenna ramówka, podczas której na ekrany powrócą uwielbiane produkcje oraz zadebiutują zupełnie nowe programy i seriale. 6 marca 2020 roku Polsat rozpocznie emisję nowego show - Only one. Tylko jeden. Program powstaje we współpracy z redakcją sportową Telewizji Polsat. Udział w nim będą mogli wziąć udział zawodnicy - amatorzy MMA, którzy pragną na poważnie rozpocząć swoją sportową karierę. Jak i do kiedy zgłosić się do programu?

Only one. Tylko jeden - CASTINGI. Jak i do kiedy wziąć udział? Only one. Tylko jeden to najnowszy program Polsatu, który ma szansę stać się prawdziwym hitem. W jednym domu zamkniętych zostanie 10 mężczyzn, którzy rywalizują w jednej kategorii wagowej. Co tydzień odbywać się będą walki, które decydować będą o tym, kto odpada, a kto walczy dalej o wygraną. Finał pierwszej edycji nowego show Polsatu odbędzie się na gali KSW. Zwycięzca zgarnie kontrakt z federacją KSW i opiekę nad dalszym rozwojem kariery. 

Only one. Tylko jeden - castingi

Właśnie wystartowały castingi do nowego programu Polsatu. Aby zgłosić się do show, należy wysłać zgłoszenie na adres tylkojeden@polsat.com.pl. Udział mogą wziąć osoby, które dopiero rozpoczynają, a występ w programie będzie dla nich debiutem przed dużą publicznością. Nowy program Polsatu, którego uczestnikami będą zawodnicy - amatorzy MMA, ma być emitowany co piątek, począwszy od 6 marca 2020 roku. Odcinki show będzie można oglądać po Tańcu z Gwiazdami, około godziny 22.

NAJNOWSZE