One Night Squad

i

Autor: Materiały Prasowe

One Night Squad - kiedy w TVN, a kiedy w Playerze?

2021-05-28 12:05

Ekipa „One Night Squad” przybywa na Zanzibar. Jak w nowym show poradzi sobie dziesiątka celebrytów, którzy zdobyli popularność dzięki udziałowi w największych programach reality: „Big Brother”, „Hotel Paradise”, „Love Island. Wyspa miłości”, „Ex na plaży”, „Warsaw Shore” oraz „Top Model”? Anastasiya Yandaltsava, Ata Postek, Ania Adamczyk, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Łukasz Karpiński, Mikołaj Jędruszczak, Damian „Stifler” Zduńczyk, Piotr „Pedro” Polak oraz Michał Baryza nie wiedzą jeszcze co ich czeka.

One Night Squad - kiedy w TVN, a kiedy w Playerze? Przyzwyczajeni do życia na spontanie, gotowi na różne wyzwania, mogą jednak lekko się zdziwić. Tutaj wejdą na drogę prawdziwej rywalizacji. W grupie złożonej z mocnych osobowości iskrzy już od początku. Kto z kim znajdzie wspólny język? Kto od razu się polubi, a gdzie od początku będą tarcia i spięcia?

One Night Squad - kiedy w TVN, a kiedy w Playerze?

Pierwszy dzień spędzają w ekskluzywnej willi, pławiąc się w luksusach. Zachwyceni warunkami, oddają się przyjemnościom podczas wieczornej imprezy, myśląc, że ta sielanka będzie trwała przez cały ich pobyt na wyspie. Wykwintna kolacja, drinki, wspólne tańce i kąpiele w basenie. Uczestnicy „One Night Squad” postanawiają z wielką pompą uczcić ten wyjazd i nie zakładają, że kolejny dzień może wyglądać zupełnie inaczej. Premiera dwóch pierwszych odcinków serii odbędzie się już w piątek 28 maja w serwisie Player.pl. Tydzień po premierze online odcinki One Night Squad będą emitowane w TVN7 w piątki o godzinie 20:00.

QUIZ. Do tych legendarnych programów zasiadała cała Polska. Wstyd nie zdobyć przynajmniej 5 punktów!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś prostego. W której stacji telewizyjnej emitowany był program "Idź na całość"?