Once Upon a Time in Hollywood - Leonardo DiCaprio i Brad Pitt w nowym filmie Tarantino

2018-03-01 14:11
Once Upon a Time in Hollywood - Leonardo DiCaprio i Brad Pitt w nowym filmie Quentina Tarantino
Autor: fot. Serge Arnal / Starface/EAST NEWS Quentin Tarantino

To najświeższe informacje o nowym filmie Quentina Tarantino. W 'Once Upon a Time in Hollywood', potwierdzono role Leonarda DiCaprio i Brada Pitta.

Once Upon a Time in Hollywood - Leonardo DiCaprio i Brad Pitt w nowym filmie Tarantino. To najświeższe informacje dotyczące jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji kinowych. Ale to nie wszystko! Oprócz oficjalnego tytułu i dwóch gwiazd w obsadzie, podano opis fabuły i imiona głównych bohaterów.

Tonya Harding - kto to? Historia łyżwiarki, która stała się podstawą filmu

Once Upon a Time in Hollywood - Fabuła

Do tej pory, o nowym filmie Quentina Tarantino wiadomo było niewiele. Znany był wątek główny, który dotyczył słynnej sprawy zabójstwa Sharon Tate (żony Romana Polańskiego), przez gang Charlesa Mansona. Spekulowano także na temat udziału Leonadro DiCaprio i Brada Pitta. Te informacje dopiero teraz zostały oficjalnie potwierdzone

Widzowie poznali też imiona pistaci, w które wcielają się aktorzy. To Rick Dalton i Cliff Booth. Właśne na nich będzie się skupiać historia Once Upon a Time in Hollywood. Dalton (DiCaprio) to dawny gwiazdor westernowego serialu, który zniesmaczony tym, jak hippisi zmienili Hollywood, wyjeżdża do Włoch. Jest też sąsiadem Sharon Tate. Booth (Pitt), jest zaś dublerem aktora i jego przyjacielem. W tle rozgrywać będą się wydarzenia związane z morderstwem Mansona z 1969 roku.

Once Upon a Time in Hollywood - data premiery

Nie wiadomo jeszcze, kto zagra Tate, ale mówi się o znanej z Wilka z Wallstreet i Legionu samobójców Margot Robbie. Premierę Once Upon a Time in Hollywood zaplanowano zaś 9 sierpnia 2019, czyli w 50. rocznicę śmierci żony Romana Polańskiego.

Huragan - szybcy i wściekli w ekstremalnych warunkach. Koniec świata nadchodzi

NAJNOWSZE