Omar Sy: filmy, wzrost, dzieci, żona, Instagram. Kim jest aktor z serialu Lupin?

2021-01-14 13:39 AW
Omar Sy
Autor: AFP/EAST NEWS

Omar Sy: filmy, wzrost, dzieci, żona, Instagram - te zapytania na temat aktora z serialu Netflixa Lupin ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Lupin to francuska produkcja Netflixa, która miała swoją premierę na platformie 8 stycznia 2021 roku. Produkcja bardzo szybko przypadła do gustu polskim widzom i błyskawicznie stała się numerem jeden na liście top 10 najchętniej oglądanych filmów i seriali Netflixa.

Omar Sy: filmy, wzrost, dzieci, żona, Instagram - te zapytania na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o głównym bohaterze z serialu Lupin? Omar Sy urodził się w miejscowości Trappes w 1978 roku. Swoją karierę rozpoczął jako komik w audycji radiowej. Po pewnym czasie zaczął występować w telewizyjnych programach satyrycznych, a w 2001 roku otrzymał rolę w filmie La tour Montparnasse infernale.

Omar Sy: filmy

Omar Sy ma niezwykle bogatą filmografię, wśród licznych filmów, w których zagrał, znajdują się m.in. Inferno, Jutro będziemy szczęśliwi, Samba czy Ugotowany. Filmem, który przyniósł mu jednak największą rozpoznawalność, jest komediodramat Nietykalni, za który został wyróżniony statuetką Cezara dla najlepszego aktora.

Omar Sy: wzrost

Aktor zalicza się zdecydowanie do grona bardzo wysokich mężczyzn - mierzy 192 cm wzrostu.

Omar Sy: żona

W 2007 roku aktor poślubił Helene, z którą związany był przez 10 lat, zanim zdecydowali się zostać małżeństwem.

Omar Sy: dzieci

Para ma w sumie czworo dzieci.

Omar Sy: Instagram

Instagram aktora to omarsyofficial. Chociaż Omar Sy sporadycznie dzieli się zdjęciami swoich bliskich czy zdjęciami ze swojego życia prywatnego, zdecydowana większość postów, które udostępnia, poświęcona jest jego pracy zawodowej i kolejnym projektom.

Jak zrobić 10000 kroków? [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #14
NAJNOWSZE