Olivier Janiak - wiek, wzrost, żona, dzieci, wykształcenie. Co o nim wiemy?

Olivier Janiak
Autor: AKPA

Olivier Janiak od ponad 20 lat relacjonuje wydarzenia ze świata kultury. Gospodarz programu Co za tydzień jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Nic dziwnego, że internauci regularnie wyszukują podstawowych informacji na jego temat. Wszystkie najważniejsze fakty z życia dziennikarza, takie jak wiek czy rodzina, podrzucamy w jednym miejscu.

Kim jest Olivier Janiak? Wiek, wzrost, żona, dzieci i wykształcenie to informacje, jakich polscy internauci, czyli wy, wyszukują na jego temat najczęściej. Chociaż Olivier Janiak kojarzy się przede wszystkim z programem Co za tydzień, którego jest gospodarzem już od ponad 20 lat, to prezenter ma na swoim koncie znacznie więcej osiągnięć zawodowych. Dziennikarz miał okazję rozmawiać z największymi sławami z całego świata, a także prowadzić rozmaite imprezy emitowane w telewizji czy być jednym z prowadzących programu Dzień Dobry TVN. Był też redaktorem naczelnym ELLE MAN. Sprawdźcie, co musicie o nim wiedzieć.

Olivier Janiak - wiek

Ile lat ma Olivier Janiak? Popularny prezenter urodził się 17 maja 1974 roku, co oznacza, że w tym roku skończył dokładnie 48 lat. Dziennikarz regularnie trafia na listy najbardziej eleganckich i stylowych Polaków.

Olivier Janiak - wzrost

Fanów zastanawia też, ile Olivier Janiak ma wzrostu. Według dostępnych w sieci informacji prezenter mierzy dokładnie 187 centymetrów.

Olivier Janiak - prawdziwe imię i nazwisko

Olivier Janiak tak naprawdę od urodzenia nosił imiona Piotr Michał. Rozpoczynając karierę medialną, dziennikarz postanowił przedstawiać się jako Olivier. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek zdecydował się na zmianę dokumentów.

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Olivier Janiak - żona, dzieci

Prezenter od 2003 roku pozostaje w związku małżeńskim z modelką Karoliną Malinowską. Para doczekała się trzech synów: Fryderyka (ur. 29 czerwca 2009), Christiana (ur. 29 stycznia 2011) i Juliana (ur. 20 sierpnia 2013).

Olivier Janiak - wykształcenie

Olivier Janiak z wykształcenia jest prawnikiem. W 1998 roku dziennikarz ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.

Sonda
Który z synów Oliviera Janiaka jest do niego najbardziej podobny?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE