Olivier Janiak: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, żona, rodzeństwo

2019-08-14 11:49 aw
Olivier Janiak
Autor: WBF

Olivier Janiak: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, żona, rodzeństwo - te zapytania na temat polskiego dziennikarza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Choć niewiele osób może o tym pamiętać, Janiak swoją karierę rozpoczynał jako... model! W telewizji zadebiutował w 2001 roku jako prowadzący programu TVN Co za tydzień. Olivier Janiak wygrał także historyczną, pierwszą edycję programu Taniec z gwiazdami.

Olivier Janiak: wiek, wzrost, Instagram, dzieci, żona, rodzeństwo - te frazy na temat dziennikarza wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Olivierze Janiaku? Od początku swojej kariery telewizyjnej związany jest ze stacją TVN. Od wielu lat prowadzi nie tylko program Co za tydzień, ale także jest pomysłodawcą m.in. programu Projekt plaża. Wielokrotnie pojawia się także w roli konferansjera telewizyjnego.

Olivier Janiak: wiek

Olivier Janiak urodził się 17 maja 1974 w Krotoszynie. W 2019 roku skończył 45 lat.

Olivier Janiak: wzrost

Olivier Janiak należy do zdecydowanie wysokich mężczyzn - mierzy aż 187 cm wzrostu.

Olivier Janiak: Instagram

Instagram dziennikarza to olivierjaniak. Olivier wrzuca tu sporo zdjęć związanych ze swoim życiem zawodowym, ale można znaleźć także fotki, na których pokazuje, jak spędza wolny czas ze swoją rodziną.

Olivier Janiak: żona

Żoną dziennikarza jest modelka Karolina Malinowska. Para wzięła ślub w 2003 roku. Karolina zrezygnowała wówczas z międzynarodowej kariery, a wielu widzów może kojarzyć ją m.in. z programu Polsat Cafe Gwiazdy na dywaniku.

Olivier Janiak: dzieci

Para doczekała się trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana, którzy mają odpowiednio 10, 8 i 6 lat.

NAJNOWSZE