Grażyna Torbicka: dzieci, mąż, ślub, wiek, wzrost, Instagram, młoda

2020-02-09 19:56 aw
Grażyna Torbicka
Autor: WBF

Grażyna Torbicka: dzieci, mąż, ślub, wiek, wzrost, Instagram, młoda - te zapytania na temat polskiej dziennikarki ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie! Grażyna Torbicka karierę rozpoczęła dość wcześnie - trudno się temu zresztą dziwić, skoro dziennikarstwo ma we krwi! Torbicka jest córką słynnej prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski, która jest jedną z legend Telewizji Polskiej.

Grażyna Torbicka: dzieci, mąż, ślub, wiek, wzrost, Instagram, młoda - te frazy wpisujecie w Google najczęściej na temat dziennikarki. Co warto wiedzieć o Grażynie Torbickiej? Przez większość swojej kariery związana była z Telewizją Polską, skąd odeszła w 2016 roku, po 31 latach. Prowadziła wiele programów o tematyce filmowej, m.in. swój autorski program emitowany w TVN Fabuła.

Grażyna Torbicka: wiek

Torbicka urodziła się w Pszczynie 24 maja 1959. W 2019 roku obchodziła 60. urodziny.

Grażyna Torbicka: ślub, mąż

Dziennikarka bardzo wcześnie wyszła za mąż. Grażyna została żoną kardiologa Adama Torbickiego w 1981 roku, gdy miała zaledwie 22 lata. Para cały czas żyje w szczęśliwym związku.

Grażyna Torbicka: dzieci

Grażyna Torbicka i jej mąż nie zdecydowali się na powiększenie rodziny. Kilka lat temu w wywiadzie dla Życia na gorąco Torbicka przyznała, że pytanie ją o dzieci jest absurdalne i jest to wyłącznie jej prywatna sprawa.

Grażyna Torbicka: wzrost

Grażyna Torbicka zachwyca nie tylko piękną sylwetką, ale także wzrostem modelki - dziennikarka mierzy aż 172 cm.

Grażyna Torbicka: Instagram

Instagram dziennikarki to grazyna.torbicka. Na Instagramie widnieje informacja, że jest to oficjalny profil Grażyny Torbickiej, jednak gwiazda nie prowadzi go sama.

Grażyna Torbicka: młoda

Jakiś czas temu na Instagramie Torbickiej pojawiło się zdjęcie sprzed lat, na którym pozuje ze swoją mamą, Krystyną Loską.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Wyjątkowy dzień 😊💛 #Dzieńmamy Post udostępniony przez Grażyna Torbicka Official (@grazyna.torbicka)
NAJNOWSZE