Ojciec Mateusz sezon 25 - zmiana emisji serialu! Kiedy oglądać nowe odcinki?

2021-02-09 8:22 kg
Ojciec Mateusz
Autor: materiały TVP

Ojciec Mateusz to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Produkcja jest emitowana na antenie Telewizji Polskiej od 2008 roku i niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Widzowie z zainteresowaniem śledzą kolejne przygody księdza Mateusza Żmigrodzkiego, posiadającego niezwykły, detektywistyczny dar. Już wkrótce premierę będzie mieć 25. sezon serialu. Kiedy oglądać nowe odcinki hitu TVP1?

Ojciec Mateusz sezon 25 - kiedy oglądać? Inspektor Możejko z poczciwymi aspirantami próbują zaprowadzić w Sandomierzu porządek, jednak nie wszystkie poszlaki w śledztwach wydają się oczywiste. W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek pomaga im ksiądz Mateusz, który nie tylko stanowi oparcie dla lokalnej społeczności, ale posiada rzadki, detektywistyczny talent. Opiekę nad sandomierską plebanią sprawuje wiecznie roztargniona Natalia. Razem z „babcią” Lucyną stanowią duet, który niemal za każdym razem wywołuje uśmiech.

Małgorzata Kożuchowska jest już skończona?! Szokujące doniesienia o aktorce, jest coraz gorzej!

Ojciec Mateusz sezon 25 - zmiana emisji

Od 2010 roku Ojciec Mateusz emitowany był w każdy czwartek na antenie Telewizji Polskiej. Stacja wprowadziła zmianę w emisji produkcji, co oznacza, że 25. sezon serialu będzie emitowany co piątek, o godzinie 21:00 w TVP1. Pierwszy odcinek nowej serii będziemy mogli obejrzeć już 5 marca. Kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień, o tej samej porze.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE