Ojciec Mateusz sezon 24 - kiedy nowe odcinki? Artur Żmijewski w obsadzie?

2020-01-20 11:21 kw
Ojciec Mateusz
Autor: screen Facebook/Ojciec Mateusz serial TVP

Ojciec Mateusz to ukochany serial Polaków. Od 2008 roku mają oni okazję oglądać księdza Żmigrodzkiego, który przy pomocy zaprzyjaźnionych policjantów, rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne. Produkcja cieszy się tak dużą popularnością, że już wkrótce na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje jej 23. sezon. Jeszcze przed jego premierą zapowiedziano, że powstanie również 24. sezon. Kiedy nowe odcinki? Czy Artur Żmijewski pojawi się w obsadzie?

Ojciec Mateusz sezon 24 - kiedy nowe odcinki? Artur Żmijewski w obsadzie? Ojciec Mateusz, czyli polska wersja popularnego, włoskiego serialu Don Matteo, zadebiutował na antenie TVP1 w 2008 roku. Widzowie od razu pokochali księdza Żmigrodzkiego oraz z chęcią oglądali kolejne jego przygody. Mimo upływu lat, produkcja nadal cieszy się wysoką oglądalnością, dzięki czemu powstają jej kolejne sezony. Kiedy nowe odcinki Ojca Mateusza?

Ojciec Mateusz sezon 24 - kiedy nowe odcinki?

23. sezon Ojca Mateusza zadebiutuje na ekranach naszych telewizorów już w czwartek, 5 marca 2020 roku. Jeszcze przed jego premierą ogłoszono, że w planach jest również 24. odsłona serialu. Kolejne odcinki mają pojawić się w jesiennej ramówce Telewizji Polskiej. Dni i godziny emisji nie powinny ulec zmianie, najpewniej więc, produkcja nadal będzie emitowana w czwartki, o godzinie 20:30. W nowych odcinkach nie zabraknie oczywiście Artura Żmijewskiego.

NAJNOWSZE