Ojciec Mateusz 8.10.2021 - co się stało z bohaterami? Fani komentują wielkie zmiany

2021-10-08 15:12 Adrian Rybak
Ojciec Mateusz
Autor: Facebook.com/Bądźmy Razem TVP

Ojciec Mateusz to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Od lat widzowie TVP mogą podziwiać losy parafian z Sandomierza. Teraz zostanie wyemitowany specjalny odcinek. Na Facebooku pojawił się zwiastun, który zaskoczył internautów. Co stało się z wyglądem bohaterów? Znane postacie wyglądają o wiele starzej!

Ojciec Mateusz 8.10.2021 - co się stało z bohaterami? Fani komentują wielkie zmiany. Sandomierz to malowniczo położone miasteczko, w którym na pierwszy rzut oka czas płynie wolniej, a życie wydaje się spokojniejsze. Jednak nawet tutaj przestępcy nie śpią. Policjanci z sandomierskiej komendy mają pełne ręce roboty. Inspektor Możejko z poczciwymi aspirantami próbują zaprowadzić porządek, jednak nie wszystkie poszlaki w śledztwach wydają się oczywiste. W rozwiązywaniu kryminalnych zagadek pomaga im ksiądz Mateusz, który nie tylko stanowi oparcie dla lokalnej społeczności, ale posiada rzadki, detektywistyczny talent. Opiekę nad sandomierską plebanią sprawuje wiecznie roztargniona Natalia. Razem z „babcią” Lucyną stanowią duet, który niemal za każdym razem wywołuje uśmiech. Czas na specjalny odcinek serialu. Internauci są zaskoczeni jego zwiastunem! 

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Ojciec Mateusz 8.10.2021 - reakcje na zwiastun

Już w piątek 8 października 2021 na antenie kanału TVP1 zostanie wyemitowany specjalny odcinek Ojca Mateusza. Obejrzeć go będzie można o godzinie 20:35, ale już teraz dostępny jest zwiastun, na którym słynni bohaterowie są bardzo postarzeni. Reakcje internautów dają jasno do zrozumienia, że metamorfozy były zaskoczeniem. "Świetna charakteryzacja", "Najbardziej zmieniony jest Możejko", "No fajnie to wygląda" - to tylko niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod zwiastunem na Facebooku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE