Odwilż w HBO. Katarzyna Wajda w serialu Xawerego Żuławskiego. Kiedy premiera?

2020-02-19 12:57
Odwilż - serial HBO
Autor: Materiały prasowe HBO Odwilż - serial HBO

Odwilż to nowy, realizowany w Polsce serial HBO Europe w reżyserii Xawerego Żuławskiego według scenariusza autorstwa Marty Szymanek. W głównej roli wystąpi Katarzyna Wajda. Sprawdźcie, o czym będzie serial i kiedy możemy spodziewać się emisji?

Szczecin, przełom zimy i wiosny. W lodowatej wodzie na brzegu Odry zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Odwilż - serial HBO
Autor: Materiały prasowe HBO Odwilż - serial HBO

Odwilż - o czym będzie serial HBO?

Odwilż to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE realizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – executive producent, Johnathan Young – executive producent oraz Antony Root – executive producent HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films. Serial otrzyma finansowanie z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w ramach systemu wspierania produkcji audiowizualnej tzw. "zachęt".

Odwilż - serial HBO
Autor: Materiały prasowe HBO Odwilż - serial HBO

Odwilż - kiedy w HBO?

Akcja serialu będzie rozgrywała się w Szczecinie. Zdjęcia do serialu potrwają do maja 2020 roku, więc najprawdopodobniej produkcja trafi do HBO i HBO Go jesienią 2020 roku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE