Xawery Żuławski

i

Autor: WBF

Odwilż - kiedy premiera nowego serialu HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego?

2019-12-13 16:54

Odwilż to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE realizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – executive producent, Johnathan Young – executive producent oraz Antony Root – executive producent HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films.

Odwilż - kiedy premiera nowego serialu HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego i o czym będzie opowiadać? Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? 

Odwilż - kiedy premiera serialu?

Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Czy wiesz, jak nazywają się bohaterowie polskich seriali komediowych?

Pytanie 1 z 10
W jaką postać w "13 posterunku" wcielała się Aleksandra Woźniak?
Kasia z 13 posterunku

Akcja serialu będzie rozgrywała się w Szczecinie. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale zdjęcia do serialu rozpoczną się w drugiej połowie stycznia 2020 r. Oznacza to, że produkcja zadebiutuje najprawdopodobniej pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku.