Odwilż - kiedy premiera nowego serialu HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego?

2019-12-13 16:54
Xawery Żuławski
Autor: WBF

Odwilż to kolejna oryginalna produkcja HBO EUROPE realizowana w Polsce. To kryminalny dramat obyczajowy, za produkcję którego odpowiadają: Bogumił Lipski – producent, Izabela Łopuch – executive producent, Johnathan Young – executive producent oraz Antony Root – executive producent HBO Europe. Producentem wykonawczym jest Andrzej Besztak - Magnolia Films.

Odwilż - kiedy premiera nowego serialu HBO w reżyserii Xawerego Żuławskiego i o czym będzie opowiadać? Szczecin, przełom zimy i wiosny. Spod pękającego lodu na powierzchnię wypływa ciało młodej kobiety. Kim była, dlaczego zginęła, kogo po sobie zostawiła? Czy ci, którzy ją dziś opłakują, znali ją naprawdę? 

Odwilż - kiedy premiera serialu?

Te pytania i poszukiwanie na nie odpowiedzi będą dla głównej bohaterki mocnym, choć początkowo nieuświadomionym impulsem do konfrontacji z własną sytuacją: samotnej matki, odtwarzającej rolę perfekcyjnej policjantki, a przede wszystkim – człowieka w momencie kryzysu.

Akcja serialu będzie rozgrywała się w Szczecinie. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale zdjęcia do serialu rozpoczną się w drugiej połowie stycznia 2020 r. Oznacza to, że produkcja zadebiutuje najprawdopodobniej pod koniec 2020 lub na początku 2021 roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE