Obserwator: 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

i

Autor: ERIC LIEBOWITZ/NETFLIX "Obserwator": 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

"Obserwator": 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

2022-10-17 12:48

"Obserwator" cieszy się coraz większą popularnością na Netfliksie, a wielu z was z pewnością seans ma już za sobą i zastanawia się, czy najnowsza produkcja Ryana Mutphy'ego doczeka się kontynuacji. Sprawdziliśmy.

Ryan Murphy rozpieszcza ostatnio swoich fanów. Jeszcze nie opadł kurz po burzy, jaką wywołał serial o Jeffreyu Dahmerze, a bibliotekę Netfliksa zasiliła nowa produkcja popularnego twórcy. "Obserwator" (ang. "The Watcher") to intrygujący dreszczowiec z gatunku true crime, który nakreśla nam losy rodziny terroryzowanej przez tytułowego osobnika. Serial cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a my sprawdziliśmy, czy jest szansa na realizację 2. sezonu. 

"Obserwator": 2. sezon powstanie? Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono żadnych informacji o ewentualnej kontynuacji serialu, jednak szanse na to są raczej niewielkie. "Obserwator" to zamknięta historia, oparta na autentycznych wydarzeniach, której przekrój zawarto w dotychczasowych odcinkach. Twórcy nie mają zatem raczej nic do dodania. Jednakże biorąc pod uwagę zamiłowanie Ryana Murphy'ego do antologii, istnieje szansa, że serial powróci, ale w innej odsłonie. Tym razem Netflix mógłby wziąć na tapet inną zagadkę kryminalną, która wydarzyła się naprawdę, a tych - jak wiemy - nie brakuje. Czy gigant streamingowy pójdzie tą drogą? Przekonamy się.

"Obserwator": o czym jest serial?

Fabuła serialu zainspirowana została prawdziwą historią sławetnego "Watcher House" w New Jersey. Rodzinna Brannocków przeprowadza się do wymarzonego domu na przedmieściach, ale wkrótce życie w nim staje się piekłem na ziemi. Niepokojące listy od kogoś, kto zwie siebie "Obserwatorem", to zaledwie początek, a na jaw szybko zaczynają wychodzić ponure sekrety okolicznych mieszkańców. W rolach głównych wystąpili Naomi Watts, Bobby Cannavale, Jennifer Coolidge, Margo Martindale i Mia Farrow, dla której jest to pierwsza tak duża rola od wielu lat. "Obserwator" liczy łącznie 7 odcinków i wszystkie z nich znajdziecie w ofercie Netfliksa. 

Jak dobrze znasz popularne seriale Netfliksa?

Pytanie 1 z 11
W którym roku rozpoczyna się akcja "Stranger Things"?
Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE