Nowy teleturniej w ofercie Telewizji Polskiej. Szykuje się kolejny hit?

i

Autor: screenshot/Boomerissima/Rai.YouTube Nowy teleturniej w ofercie Telewizji Polskiej. Szykuje się kolejny hit?

Będzie hit?

Nowy teleturniej w ofercie Telewizji Polskiej. Szykuje się kolejny hit?

2024-05-28 21:14

W Telewizji Polskiej ostatnimi czasy zaszło sporo zmian, które nie ominęły również formatów rozrywkowych. Teraz media obiegła informacja, że publiczny nadawca szykuje dla widzów nie lada gratkę w postaci kolejnego teleturnieju. Możliwe, że format zadebiutuje na ekranach jeszcze w tym roku. Czy szykuje się kolejny hit?

Telewizja Polska zdecydowała się nieco odświeżyć swoją ofertę. Wiadomo, że po zakończeniu sezonu wakacyjnego na ekrany powrócą ulubione teleturnieje Polaków. Powiew świeżości polegać będzie na zmianach prowadzących. Już jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że jesienią w roli gospodarzy "Koła Fortuny" nie zobaczymy Norbiego i Izabelli Krzan. Ich miejsce zajmą aktor Błażej Stencel oraz Agnieszka Dziekan. Z posadą prowadzących muzyczny format "Tak to leciało!" pożegnali się również Sławomir i Kajra. W jesiennej odsłonie program poprowadzi aktor Kacper Kuszewski. Nie zobaczymy już także Rafała Brzozowskiego, który do tej pory prowadził "Jaka to melodia?". Po wielu latach przerwy do programu wraca bowiem Robert Janowski.

Norbi stracił ogromne pieniądze. Po latach ujawnił bolesną prawdę

Nowy teleturniej w ramówce TVP

To jednak nie koniec zmian. Stacja zdecydowała się na realizację zupełnie nowego formatu. Jak udało się ustalić portalowi Presserwis, Telewizja Polska ogłosiła już przetarg na realizację usługi scenograficznej. Nowy teleturniej ma nosić nazwę "Cudowne lata" i najprawdopodobniej ma być wzorowany na włoskim formacie "Boomerissima". Prace rozpocząć mają się w lipcu br., a program ma być kręcony w ATM Studio w Warszawie, a nakręconych ma zostać 12 odcinków. Swoją formą teleturniej ma przypominać emitowany na antenie telewizyjnej Jedynki w latach 2019-2021 program rozrywkowy "To był rok!", w którym znane osoby odpowiadały na pytania dotyczące muzyki, kultury czy rozrywki danej epoki. Teleturniej "Cudowne lata" ma przyciągnąć widzów reprezentujących różne pokolenia. We włoskiej wersji milenialisi stają w szranki z boomersami. Czy podbije serca polskiej publiczności?