Wielkie zmiany!

Izabella Krzan znika z "Koła Fortuny". Zastąpi ją ulubienica widzów

2024-05-10 15:10

Telewizja Polska zakończyła właśnie emisję najnowszych odcinków "Koła Fortuny". Od czasu rewolucyjnych zmian, które zaszły w szeregach publicznego nadawcy, widzowie zaczęli się zastanawiać nad przyszłością ich ulubionego teleturnieju. Wszystko wskazuje na to, że stacja zdecyduje się na jego emisję po wakacyjnej przerwie, jednak nie zobaczymy w nim dotychczasowych prowadzących. Izabellę Krzan ma zastąpić znana twarz TVP. O kim mowa?

Wraz z początkiem roku z pracą w Telewizji Polskiej pożegnało się wielu czołowych dziennikarzy i prezenterów. Wymieniona została między innymi cała ekipa prowadzących poranne pasmo śniadaniowe stacji. Z rolą prowadzących "Pytania na Śniadanie" pożegnali się Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiIda Nowakowska i Tomasz WolnyMałgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Izabella Krzan i Tomasz Kammel. Krzan mogliśmy nadal oglądać w "Kole Fortuny", jednak emisja nagranych z nią odcinków właśnie dobiegła końca. Wiele wskazuje na to, że po wakacyjnej przerwie zarówno Norbi, jak i Izabella Krzan nie poprowadzą już programu.

Izabella Krzan szczerze o relacjach z ukochanym Dominikiem. Kiedy ślub?

Izabella Krzan zniknie z "Koła fortuny"

"Koło Fortuny" jest jednym z najpopularniejszych teleturniejów Telewizji Polskiej. Emitowane z przerwami od 1992 roku nadal cieszy się zainteresowaniem telewidzów. W ostatnich latach w roli prowadzących program występowali Norbi i Izabella Krzan. Zmiany, które przetoczyły się w ostatnich miesiącach przez korytarze na Woronicza, nie ominęły także formatów rozrywkowych publicznego nadawcy. Widzowie zastanawiali się nawet, czy program ponownie nie zniknie z anteny. Wszystko wskazuje na to, że nowe odcinki powrócą do telewizyjnej Dwójki w jesiennej ramówce, jednak według doniesień, z pewnością w roli prowadzących nie zobaczymy Norbiego i Izabelli Krzan.

Agnieszka Dziekan zastąpi Izabellę Krzan. Jest ulubienicą widzów TVP

Według doniesień serwisu "Party", który powołuje się na anonimowe źródło w szeregach TVP, 29-letnią Miss Polonia 2016 ma zastąpić Agnieszka Dziekan.

Izabellę Krzan w "Kole fortuny" zastąpi Agnieszka Dziekan. Zdobyła olbrzymią sympatię, widzowie kochają ją od lat, dlatego ten wybór był oczywisty - mówi serwisowi informator.

Agnieszka Dziekan swoją przygodę z TVP rozpoczęła w oddziale regionalnym. W TVP3 Wrocław prowadziła między innymi wiadomości sportowe oraz była pogodynką. Od pewnego czasu pracuje w "Pytaniu na Śniadanie" gdzie prezentuje pogodę oraz prowadzi reportaże. Widzowie od razu pokochali ją za jej charyzmę. Czy sprawdzi się w roli prowadzącej "Koło Fortuny"?

Listen on Spreaker.