Hellraiser: zwiastun remake'u kultowego horroru

i

Autor: Hulu "Hellraiser": zwiastun remake'u kultowego horroru

Nowy Hellraiser w pełnym zwiastunie - Pinhead wygląda obłędnie! Kiedy premiera?

2022-09-21 18:20

Hellraiser powraca, tym razem w nieco innym wydaniu. Remake kultowego horroru doczekał się wreszcie zwiastuna, w którym podziwiać możemy żeńską wersję Wysłannika Piekieł. Kiedy film trafi na ekrany?

Pierwszy "Hellraiser", który ujrzał światło dzienne w latach 80. ubiegłego wieku, wchodzi dziś w skład absolutnej klasyki horroru. Nic zatem dziwnego, że po tylu latach ktoś wreszcie podjął się wyzwania, by tchnąć w tę serię zupełnie nowe życie. Co ciekawe, nadchodzący remake ma być znacznie bliższy literackiemu pierwowzorowi, niż jego kultowy poprzednik.  

"Hellraiser": ZWIASTUN remake'u kultowego horroru

Nowy "Hellraiser" również powstał na bazie noweli "Powrót z piekła" autorstwa Clive'a Barkera. Tym razem poznamy żeńską wersję Pinheada, w którą wcieliła się gwiazda "Sense8", Jamie Clayton. Miłośników Wysłannika Piekieł z pewnością zainteresuje fakt, iż film otrzymał kategorię wiekową R (tylko dla dorosłych), z uwagi na brutalne sceny przemocy, wulgarny język oraz liczne sceny nagości. 

ZOBACZ TAKŻE: Filmy tak skandaliczne, że zakazano ich w wielu krajach

"Hellraiser": kiedy premiera?

Za powstanie nowej wersji "Hellraisera" odpowiada David Bruckner, mający na koncie dobrze przyjęty horror "Rytuał". Nowy "Hellraiser" zawita w bibliotece platformy Hulu już 7 października 2022 roku. W Polsce dostępny będzie za pośrednictwem Disney+.

Sonda
Jakie horrory najczęściej oglądasz?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1