Nowy film o Scoobym-Doo potwierdził, że Velma jest lesbijką. Reakcja fanów jest zaskakująca

2022-10-05 16:11 Natalia Nowecka
Nowy film o Scooby-Doo potwierdził orientację seksualną Velmy
Autor: Warner Bros. Animation Nowy film o Scooby-Doo potwierdził orientację seksualną Velmy

Fani oszaleli na wieść, że Velma ze "Scooby'ego-Doo" jest osobą homoseksualną. Potwierdził to fragment nadchodzącego filmu, który trafił do sieci.

"Trick or Treat Scooby-Doo!" to nadchodząca produkcja animowana traktująca o losach tytułowego psiaka i jego paczki przyjaciół. Najnowsza zapowiedź potwierdziła to, o czym dyskutowano w mediach od wielu lat - tak, Velma rzeczywiście jest lesbijką. 

Nowy film o Scooby-Doo potwierdził orientację seksualną Velmy

Kwestia orientacji seksualnej rudowłosej Velmy była tajemniczą poliszynela - niby każdy podejrzewał, ale potwierdzenia wciąż brakowało. Najbliżej coming outu Vemy był James Gunn, który pisał skrypty do dwóch aktorskich filmów z uniwersum Scooby'ego z początku lat dwutysięcznych. W jednym z wywiadów twórca "Strażników Galaktyki" wyznał:

W pierwszej wersji mojego scenariusza w 2001 roku Velma była wyraźnie lesbijką. Studio zaczęło jednak "łagodzić" ten wątek, a z czasem stało się to dwuznaczne (w nakręconym materiale), potem zupełnie zniknęło (w wersji, która trafiła do kin), aż wreszcie Velma miała chłopaka (w sequelu).

Teraz jednak na ekrany zmierza "Trick or Treat Scooby-Doo!", w którym sprawa jest jasna. Materiał promocyjny, który szybko stał się viralem, prezentuje nam spotkanie Velmy i niejakiej Coco Diablo.

Reakcje w sieci mogą pozytywnie zaskoczyć - fani oszaleli bowiem z zachwytu, a przychylnym komentarzom nie ma końca. Sam film trafi do streamingu już 18 października 2022 roku i przedstawi nam jedną z najtrudniejszych zagadek, z jakimi zmierzyła się ekipa Scooby'ego. 

Sonda
Planujesz obejrzeć ten film?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE