Cora Titanic

i

Autor: Screen z YouTube.com/Access Kadr z filmu "Titanic's' Cora AKA Alex Owens-Sarno Remembers Leonardo DiCaprio As 'The Sweetest Guy Ever"

Jak wygląda dziś dziewczynka z Titanica? Zagrała obok DiCaprio mając zaledwie 8 lat!

2022-10-05 13:49

Jak zmieniła się dziewczynka z Titanica? Urocza Cora Cartmell, która tańczyła z DiCaprio ma dzisiaj już 33 lata! Wielokrotnie próbowała swoich sił w aktorstwie i mimo, że ciągle pracuje w branży, to zajmuje się zupełnie czymś innym. Co słychać u Alexandrea'y Owens?

Titanic to klasyka kina. Chyba nie ma osoby na świecie, która nie kojarzy słynnego filmu Jamesa Camerona. Tytuł ma za swoim koncie wiele prestiżowych nagród - w tym 11 Oscarów. W głównych rolach mogliśmy podziwiać Kate Winslet, która wcielała się w Rose DeWitt Bukater oraz Leonarda DiCaprio w roli Jacka Dawsona. Dawson w jednej ze scen porwał do tańca dziewczynkę, która momentalnie skradła serca widzów. Co dzisiaj słychać u aktorki, która odegrała rolę Cory Cartmell?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie Kasię z 13 posterunku? Nie uwierzycie, czym się dziś zajmuje

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Kto zagrał dziewczynkę z Titanica?

W rolę Cory Cartmell wcieliła się Alex Owens-Sarno. Z powodzeniem przeszła casting i zauroczyła twórców, chociaż na początku nie była brana w ogóle pod uwagę. Ostatecznie jednak zaangażowano ją do projektu, co okazało się bardzo dobrym pomysłem. Aktorka wspomina, że dostała rolę "z powodu ogromnych oczu, które przyciągały uwagę ludzi". Rolę z DiCapro wspomina z uśmiechem na ustach, chociaż przez długi czas nie zdawała sobie sprawy, że zagrała obok gwiazdy kina. Łącznie obejrzała film kilkadziesiąt razy.

Co robi dzisiaj Alex Owens-Sarno?

Alex Owens-Sarno mając zaledwie 8 lat trafiła na plan Titanica. Dzisiaj ma już 33 lata i ciągle jest związana z przemysłem filmowym. Po studiach przeprowadziła się do Los Angeles, gdzie wielokrotnie starała się o role w filmach i serialach, ale niestety nie mogła przebić się przez konkurencję. Zapisała się również na zajęcia z aktorstwa i była blisko roli Penny w filmie "Inspektor Gadżet", ale w tym przypadku również się nie udało. Dzisiaj zaangażowała się w produkcję krótkich filmów i ma w planach stworzenie własnego serialu. Zamierza realizować się w produkcji i czuje, że to jest to, co chciałaby robić w życiu.

Sonda
Ile razy w roku oglądasz Titanica?