Blanka Lipińska i Baron

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER // Artur Zawadzki/REPORTER

Nowy erotyk Lipińskiej z Baronem w roli głównej? Wpis pisarki nie pozostawia złudzeń!

2021-12-08 12:27

Blanka Lipińska ani na moment nie zwalnia tempa. Uwielbiająca prowokować pisarka zorganizowała na swoim Instagramie Q&A, w trakcie którego oficjalnie zapowiedziała, że kończy właśnie scenariusz do kolejnego erotyka. Ten ma opowiadać o romansie gitarzysty rockowego i pisarki. Brzmi znajomo? Czy Baron z Afromental ma się czego obawiać?

Blanka Lipińska - nowy film popularnej pisarki zaskoczy wszystkich? Nie mamy żadnych wątpliwości! Wystarczy tylko przypomnieć o sukcesie, jaki osiągnęły napisane przez nią powieści erotyczne oraz nakręcony na podstawie pierwszej z nich film 365 dni. Produkcja stała się globalnym hitem, docierając do 1. miejsca platformy Netflix w kilkudziesięciu krajach i czyniąc grającego w niej Michele Morrone jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn w show-biznesie. Jak już informowaliśmy, pisarka zakończyła prace nad filmowymi adaptacjami kolejnych części swoich bestsellerowych powieści i rozpoczęła pisanie scenariusza następnego erotyka. Za pośrednictwem Instagrama Blanka Lipińska wyznała, czego będzie dotyczyć jej nowy film. Internauci od razu odgadli, że jego fabuła będzie inspirowana historią jej relacji z Baronem.

Sonda
Który film lepszy?

Lipińska robi nowy film! Baron głównym bohaterem?

Blanka Lipińska i Baron byli parą przez zaledwie 8 miesięcy. Związek musiał jednak wywrzeć mocny wpływ na życie pisarki, bowiem najprawdopodobniej posłużył jej jako inspiracja do napisania kolejnego erotyka. Za pośrednictwem Instagrama autorka 365 dni napisała, że właśnie kończy nad nim prace.

Kończę właśnie scenariusz kolejnego erotyka... Historii opowiadającej o gitarzyście rockowym i pisarce - napisała, dołączając emotikony diabełka.

Internauci, którzy od razu dostrzegli nawiązanie do relacji, jaka łączyła pisarkę z gitarzystą grupy Afromental, dopytali, czy temat na film został zaczerpnięty z jej życia.

Nieeeee... No skąd - odpisała z ironią.

Czy Baron, który jest aktualnie związany z Sandrą Kubicką, ma się czego obawiać? A może to kolejna prowokacja ze strony Blanki Lipińskiej? Czas pokaże. Jedno jest pewne - na pewno będzie o tym głośno.

Giulio Berruti o współpracy z Dodą i porównaniach do Michele Morrone