Nowy “Boogeyman” będzie najstraszniejszy z dotychczasowych? Premiera horroru już wkrótce

i

Autor: 20th Century Studios/ Disney Nowy “Boogeyman” będzie najstraszniejszy z dotychczasowych? Premiera horroru już wkrótce

Horrory

Nowy “Boogeyman” będzie najstraszniejszy z dotychczasowych? Premiera horroru już wkrótce

2023-05-24 19:17

“Boogeyman” to kolejna adaptacja słynnej powieści Stephena Kinga trafi na ekrany 2 czerwca i wygląda na to, że czeka nas nie lada straszydło.

Boogeyman może pochwalić się długą historią na ekranie, jednak dotychczasowe interpretacje tej opowieści nie cieszyły się wybitnym uznaniem widzów. Czy nadchodząca produkcja studia 20th Century Studios, której w Polsce dystrybutorem filmu jest Disney Polska, tchnie w tę opowieść zupełnie nową jakość? Zarówno zwiastun, jak i obsada sugerują, że jak najbardziej.

“Boogeyman” zmierza do kin. Kiedy premiera horroru i co z nim zobaczymy?

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy pogrążonej w żałobie rodziny, która wpada w sidła tajemniczej złowieszczej mocy. Głównymi bohaterami będą dwie siostry usiłujące poradzić sobie ze śmiercią matki. Nie znajdą niestety pocieszenia w zrozpaczonym ojcu – terapeucie, który pewnego dnia sprowadzi do domu niebezpiecznego pacjenta i wówczas… rozpęta się piekło.

W obsadzie znaleźli się między innymi Sophie Thatcher, Chris Messina, Marin Ireland i Madison Hu, a także gwiazdy “Obi-Wana Kenobiego” i “The Suicide Squad” – Vivien Lyra Blair i David Dastmalchian. Nowego “Boogeymana” powołał do życia Rob Savage, który pracował na podstawie scenariusza opracowanego przez Scotta Becka & Bryana Woodsa (“Ciche miejsce”), Marka Heymana (“Czarny łabędź”). Za koncepcję odpowiadają zaś Scott Beck i Bryan Woods, którzy oparli się oczywiście na historii wykreowanej przez Stephena Kinga. Kinowa premiera filmu odbędzie się już 2 czerwca.