Ninja Warrior Polska 2023

i

Autor: Materiały prasowe

Ninja Warrior Polska 2023 - kiedy w Polsacie i gdzie oglądać online?

2023-02-08 12:03

Ninja Warrior Polska powraca z nowymi odcinkami! To już 7. edycja sportowego show, w którym uczestnicy sprawdzą swoje możliwości na arcytrudnym torze przeszkód. Komu uda się wspiąć na Górę Midoriyama? Co czeka na zwycięzce programu i kiedy oglądać zmagania zawodników? Odpowiadamy!

Ninja Warrior Polska 2023 wraca do ramówki Polsatu z kolejną odsłoną. To jedno z najchętniej oglądanych widowisk w stacji, więc nie powinno dziwić, że włodarze zdecydowali się na realizację już 7. edycji. Pierwsze tego typu show pojawiło się 25 lat temu w Japonii, a do Polski trafiło dopiero w 2019 roku. Przed uczestnikami zawsze stał wyjątkowy tor przeszkód i nie inaczej będzie teraz. Podpowiadamy, kiedy i gdzie oglądać nową odsłonę Ninja Warrior Polska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Spin-off Domu z Papieru z datą premiery! BERLIN powraca na Netfliksa ze swoją historią

Kasia Węsierska robi triki na hulajnodze | ESKA XD - Fit vlog #54

Ninja Warrior Polska 2023 - prowadzący i goście specjalni

Każdy z uczestników próbuje za wszelką cenę wspiąć się na Górę Midoriyama. W poprzednich edycjach doszło zaledwie do jednej próby wejścia, a zawodnikiem, który dotarł najdalej był Igor Fojcik. Sytuacja miała miejsce z 4. edycji show. Czy tym razem ktoś pobije rekord Igora? Na trasie znajdzie się 180 zawodników, a wśród nich wiele kobiet i gości specjalnych. Program ponownie poprowadzą Łukasz „Juras” Jurkowski, Jerzy Mielewski i Karolina Gilon.

Sonda
Dalibyście radę pokonać cały tor Ninja Warrior?

Ninja Warrior Polska 2023 - ile odcinków i kiedy oglądać? Jaka nagroda?

Stacja Polsat przygotowała dla widzów 6. odcinków programu „Ninja Warrior Polska”. Zobaczymy w nich zawodników, którzy zmierzą się z torem przeszkód mierzącym 150 metrów. Do finału może dojść jednak tylko czwórka najlepszych z każdej odsłony zmagań. Jest o co walczyć, bo nagroda główna to 150 tysięcy złotych i tytuł Wojownika Ninja. Kto stanie na podium w tym sezonie? Pierwszy odcinek 7. edycji pojawi się 28 lutego 2023 roku w Polsacie. Emisja programu pojawi się również online na stronie polsatgo.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE