Sanatorium miłości

Niespodziewana sytuacja w "Sanatorium miłości". Do gry wkroczy nowy uczestnik

2024-04-21 12:00

Szósty sezon randkowego show Telewizji Polskiej, w którym udział biorą seniorzy, rozkręca się na dobre. Nie brakuje zaskakujących zwrotów akcji i emocji. Okazuje się, że siódmy odcinek "Sanatorium miłości" może wiele zmienić w życiu kuracjuszy. Do gry wkroczy niespodziewanie nowy uczestnik, który zweryfikuje trwałość nawiązanych relacji.

"Sanatorium miłości" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy pokochali randkowe show dla seniorów już od pierwszego odcinka. Prowadzony niezmiennie przez Martę Manowską program doczekał się już szóstej edycji, która z odcinka na odcinek dostarcza fanom formatu coraz to nowych i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co wydarzy się w siódmym odcinku?

Sanatorium miłości. Maria mieszka jak królowa

"Sanatorium miłości" nie przestaje zaskakiwać

W najnowszym, siódmym już odcinku, kuracjusze będą dobrze się bawić w parku wodnym. Nie zabraknie również szczerych rozmów. Niespodziewanie Teodozja porzuciła Andrzeja, z którym zdawała się ją łączyć bliska więź, na rzecz Ryszarda. Para miała okazję spędzić miło czas tylko we dwoje i nie kryją, że poczuli do siebie coś więcej. Oboje z entuzjazmem i niecierpliwością wyczekują kolejnego spotkania. W najnowszym odcinku Teodozja będzie szukać sposobności, aby porozmawiać z Marią. Oczywiście tematem ich rozważań będzie randka z Ryszardem.

"Było fantastycznie, bawiliśmy się super, mieliśmy moc atrakcji. Rysio się starał, jest zabawny, wesoły, chciałabym, żeby został moim przyjacielem" - wyznała rozentuzjazmowana Teodozja.

Andrzej się nie poddaje. Będzie walczył o Teodozję?

Nagłe zainteresowanie Teodozji do Ryszardem wyraźnie uraziło Andrzeja, który liczył na rozwój ich wspólnej relacji. Mężczyzna, który nie może sobie poradzić z powtórnym odrzuceniem (wcześniej dostał kosza od Małgorzaty) nagle wkracza do pokoju Teodozji i przerywa jej rozmowę z Marią. Wyraźnie poruszony próbuje dowiedzieć się, dlaczego Teodozja nagle zmieniła zdanie i wybrała Ryszarda. Czy uda mu się odzyskać uwagę kobiety?

Nowy uczestnik wkracza do gry

W tym odcinku również nie zabraknie spotkań sam na sam. Na randkę wybiorą się tym razem Stanisław i Maria. Jednak czas we dwoje okaże się momentem, w którym spokojny i opanowany dotąd Stanisław wybuchnie. Mężczyzna przekaże Marii, że wie o tym, iż ta niepochlebnie wypowiadała się na jego temat w towarzystwie innych kuracjuszek. Wszelkie konflikty zostaną jednak przyćmione zupełnie nieoczekiwanym wydarzeniem. Na końcu siódmego odcinka w sanatorium pojawi się nowy kuracjusz. Jego obecność z pewnością wprowadzi niemałe zamieszanie i zweryfikuje trwałość zawiązanych relacji.