Gwiazdy

Marta Manowska chroni swoją prywatność. W końcu znalazła miłość?

2024-04-02 15:55

Marta Manowska popularność zdobyła dzięki programowi Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Dokładnie w swoje 40. urodziny, czyli w niedzielę 31 marca, wyemitowano odcinek "zero" 11. edycji show. Popularna prezenterka niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Czy w końcu udało jej się znaleźć miłość?

Marta Manowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek Telewizji Polskiej. Swoją przygodę z dziennikarstwem rozpoczęła od pracy w "Dzienniku Zachodnim", jednak dopiero rola prowadzącej programów rozrywkowych emitowanych na antenie publicznego nadawcy zrobiła z niej prawdziwą gwiazdę. Widzowie pokochali ją za jej ciepło i empatię, którą obdarza uczestników prowadzonych przez siebie formatów. Najpopularniejszym programem, który od samego początku prowadzi Manowska jest niekwestionowanie reality show "Rolnik szuka żony", w którym rolnicy, a od niedawna także rolniczki, szukają idealnego partnera, który wraz z nimi spędzi życie. Choć Marta Manowska prowadzi także drugi program, w którym uczestnicy szukają miłości, mowa oczywiście o "Sanatorium miłości", to sama niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Czy popularnej prezenterce udało się znaleźć miłość?

Marta Manowska jest ulubienicą widzów. Tak zmieniła się przez lata

Marta Manowska chroni swoją prywatność

Marta Manowska w przeszłości chciała zostać aktorką. W jednym z wywiadów dla PAP Life, że podczas studiów w Hiszpanii odkryła swoją życiową pasję, którą jest śpiew, taniec i interpretacja. Po powrocie do Polski postanowiła spróbować swoich sił w branży aktorskiej. Uczęszczała na zajęcia teatralne do Teatru Stu oraz Starego, zdawała nawet na PWST w Krakowie, jednak odpadła na ostatnim etapie. Choć jej marzenia o aktorstwie się nie spełniły, to znakomicie spełnia się w roli prowadzącej. Wnikliwi widzowie próbują od lat dowiedzieć się nieco więcej na temat życia uczuciowego ich ulubionej prezenterki. Ta jednak sferę prywatną trzyma z dala od blasku fleszy. W przeszłości spekulowano, że Manowska spotyka się z uczestnikiem 3. edycji "Rolnika..." Łukaszem Siebiersem. Następnie łączono ją z bratem uczestnika 7. edycji programu, Robertem Bodziannym. Na palcu Marty Manowskiej pojawiła się obrączka, a widzowie snuli domysły, że prezenterka wzięła ślub. Te pogłoski okazały się być chybione, sama Manowska nie chciała komentować tych doniesień.

Prezenterka w końcu znalazła tego jedynego?

Dokładnie w dzień 40. urodzin Marty Manowskiej, czyli 31 marca, Telewizja Polska wyemitowała odcinek "zero" 11. edycji "Rolnik szuka żony". Prowadzącą niezmiennie jest Marta Manowska. Wraz z kolejną odsłoną programu, widzowie znów zainteresowali się życiem prywatnym prezenterki. W mediach społecznościowych często pojawia się na fotografiach w towarzystwie znanego podróżnika, uczestnika reality show "Wyspa Przetrwania" - Daniela Wiśniowskiego. To właśnie wraz z nim udała się na wesele Marty Paszkin i Pawła Bodziannego. Niedawno również odbyli wspólną podróż do Ameryki Południowej, czym pochwalili się w sieci. Czy Marta Manowska w końcu odnalazła upragnioną miłość?