Nieobecni - sezon 2 powstanie? Będzie kontynuacja serialu w Player?

2021-01-13 18:27 AW
Nieobecni
Autor: Materiały Prasowe

Jak to możliwe, że w małej miejscowości, w której wszyscy wszystko o sobie wiedzą, nikt nic nie widział i nic nie słyszał? W tym trudnym momencie Mila poznaje Filipa Zacharę, bardzo osobliwego – mającego zespół Aspergera, a przy tym niezwykle bystrego – podkomisarza z Centrum Osób Zaginionych. Już pierwsze spotkanie Mili i Filipa doprowadza do starcia dwóch bardzo silnych, ale równie skrajnych osobowości, które są jak ogień i woda!

Nieobecni - sezon 2 powstanie? Będzie kontynuacja serialu w Player? Corocznie w Polsce znika bez śladu około 18 tys. ludzi. „Nieobecni” – inspirowani sprawami najgłośniejszych zaginięć w naszym kraju – to wciągające połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym. Nieobecni to kolejna produkcja, która miała swoją premierę na platformie Player. Pierwszy odcinek ukazał się na platformie 29 grudnia 2020.

Nieobecni - sezon 2 powstanie? Będzie kontynuacja serialu w Player?

Już po premierze kilku odcinków serial zebrał bardzo dobre opinie, a przez wiele osób został okrzyknięty jednym z najlepszych polskich seriali kryminalnych ostatnich lat. Jak zakończy się cała historia i jak finalnie zostanie oceniony pierwszy sezon Nieobecnych - tego dowiemy się dopiero pod koniec lutego, gdy wszystkie 10 odcinków zostanie wyemitowanych. Jak na razie nie ma jeszcze oficjalnych informacji, czy Nieobecni dostaną drugi sezon. To zależy z pewnością głównie od oglądalności serialu, a tę również będzie można ocenić po jego zakończeniu. Jednak gdyby kolejne odcinki faktycznie miały powstać, na ich premierę trzeba by zapewne poczekać być może nawet do 2022 roku.

ESKA XD #013
NAJNOWSZE