Nieobecni

i

Autor: Piotr Litwic/TVN

Nieobecni sezon 2 - kiedy na Player, a kiedy w TVN nowe odcinki serialu?

2021-12-06 11:42

Wystartowały zdjęcia do 2. sezonu „Nieobecnych”, produkcji Player Original. W głównych rolach fani serialu ponownie zobaczą Danutę Stenkę, Piotra Głowackiego i Justynę Wasilewską. A dołączą do nich: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Marcin Czarnik, Krzysztof Zawadzki oraz Kazimierz Mazur. Kiedy premiera nowych odcinków?

Nieobecni sezon 2 - kiedy na Player, a kiedy w TVN? „Nieobecni” to produkcja Player Original, która od dnia swojej premiery podbiła serca widzów, stając się jednym z najpopularniejszych tytułów ubiegłego roku. Po sukcesie pierwszej serii szefowie platformy zapowiedzieli kontynuację. Pod koniec października w Warszawie padł pierwszy klaps na planie nowego sezonu „Nieobecnych”. Pierwsza seria zyskała popularność dzięki opowiedzianej w przejmujący sposób historii o zniknięciu rodziny głównej bohaterki, Mili Gajdy (Justyna Wasilewska).

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37

Nieobecni sezon 2 - o czym będą nowe odcinki?

Tym razem fani Playera będą podążać za historią Elżbiety Zawady (Danuta Stenka), która żyje niegasnącą nadzieją odnalezienia swojej córki Kasi (Eliza Rycembel). 17-letnia wówczas dziewczyna zniknęła nagle w tajemniczych okolicznościach. Prowadzone przed laty śledztwo okazało się bezskuteczne. Teraz – 15 lat później – pojawia się pierwszy znaczący trop, a wznowiona sprawa może ujawnić największą tajemnicę głównej bohaterki drugiego sezonu, Elżbiety. Co naprawdę wydarzyło się przed laty? Czy Zawada znajdzie odpowiedzi na nurtujące ją pytania i w końcu odzyska utracony spokój?

Sonda
Będziesz oglądać drugi sezon serialu Nieobecni?

W tych trudnych momentach szefową Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych wesprze najlepszy pracownik i bratanek, podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki). Pracując nad kolejnym – tym razem bardzo osobistym – śledztwem, policjant będzie musiał nie tylko zmierzyć się z emocjami zrozpaczonej Elżbiety, ale przede wszystkim własnymi. A te, za sprawą relacji z Milą, zaczną mu się wymykać spod kontroli. Nieoczekiwanie to właśnie jego partnerka, podążając za swoją intuicją, dotrze do ważnych dla sprawy faktów, jednocześnie trafiając w sam środek dramatu i ściągając na siebie niebezpieczeństwo. Na ekrany powracają: Danuta Stenka, Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki oraz gościnnie Zbigniew Stryj, do których w premierowych odcinkach dołączą m.in.: Karolina Gruszka, Eliza Rycembel, Cezary Łukaszewicz, Krzysztof, Zawadzki, Kazimierz Mazur, Marcin Czarnik, Magdalena Czerwińska, Maciej Mikołajczyk, Konrad Eleryk, Marcin Januszkiewicz i inni.

Nieobecni sezon 2 - kiedy premiera?

Drugi sezon "Nieobecnych" zadebiutuje już w 2022 roku w Playerze, ale jak na razie nie jest znana dokładna data premiery. Na antenie TVN nowe odcinki będzie można oglądać najpewniej kilka miesięcy później. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.