Nie tylko "Better Call Saul". W jakich filmach i serialach grał Bob Odenkirk?

2022-08-16 14:13 Leon Pietrzak

Bob Odenkirk znakomicie wcielił się w rolę charyzmatycznego prawnika. I chociaż stworzył kilka świetnych kreacji, to największą popularność przyniosła mu rola w Breaking Bad i Better Call Saul. W jakich jeszcze tytułach mogliśmy oglądać amerykańskiego aktora?

Bob Odenkirk - lista filmów i seriali, w których mogliśmy podziwiać jego umiejętności aktorskie jest całkiem spora. To nie tylko prawnik z kultowego Breaking Bad. Fani "Jak poznałem waszą matkę" na pewno pamiętają szefa Marshalla, w którego wcielił się właśnie Amerykanin. Co ciekawe, Bryan Cranston (serialowy Walter White z Breaking Bad) także wystąpił w popularnym sitcomie. I również jako szef... tylko Teda. Odenkirk to jednak nie tylko epizody i drugoplanowe role - chociaż w tych sprawdza się świetnie. Gwiazdor zagrał przecież pierwsze skrzypce w dość dobrze ocenianym thrillerze "Nikt" z 2021 roku. W jakich jeszcze rolach mogliśmy go oglądać? Wybraliśmy 5 tytułów godnych uwagi, z którymi warto się zapoznać!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Seriale o prawnikach. TOP10 tytułów, które wciągają od pierwszego odcinka

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE