Nie czas umierać - kiedy polska premiera 25. filmu z Jamesem Bondem?

2019-10-07 11:22 aw
Nie czas umierać
Autor: screen youtube.com, kanał Movie Trailers Source screen youtube.com

Przed nami już piąta odsłona filmu o 007, w którym w roli głównej zobaczymy Daniela Craiga. Piąta i zarazem (najprawdopodobniej) ostatnia - 51-letni aktor od dłuższego czasu zapowiadał już, że planuje zakończyć swoją karierę jako James Bond. Co więcej, pierwotnie ostatnim 'Bondem' Craiga miał być Spectre, niewykluczone jednak, że aktor zmienił zdanie po bardzo średnich recenzjach, jakie otrzymał film. Nie czas umierać spełni oczekiwania widzów?

Nie czas umierać - kiedy polska premiera filmu z Jamesem Bondem? Na tę odsłonę filmu o 007 przyszło nam trochę poczekać - poprzednik No Time to Die, Spectre, wszedł na ekrany kin w 2015 roku. Data premiery Nie czas umierać była już także kilkakrotnie przekładana, jednak ostatecznie poznaliśmy ją 5 października, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Bonda.

Nie czas umierać - kiedy polska premiera?

Pierwotnie nowy film z Jamesem Bondem miał trafić na ekrany kin jeszcze w 2019 roku. Później data została przeniesiona na luty 2020. Obecnie wiadomo już, że w Stanach Zjednoczonych nową odsłonę Bonda widzowie będą mogli zobaczyć 8 kwietnia, natomiast poza USA (w tym również w Polsce) premiera nastąpi wcześniej, bo już 3 kwietnia 2020.

Nie czas umierać - o czym jest 25. Bond?

Agent 007 odszedł ze służby, jednak sporo zmieni się w jego życiu, gdy odezwie się do niego przyjaciel Felix Leiter z prośbą o pomoc w poszukiwaniu zaginionego naukowca. Gdy stanie się jasne, że naukowiec został uprowadzony, Bond będzie musiał stawić czoła największemu niebezpieczeństwu w swoim życiu. Czy okaże się to najlepszy film z Jamesem Bondem w karierze Daniela Craiga? Dowiemy się już niebawem. Na ekranie partnerować mu będą m.in. nagrodzony Oscarem Rami Malek, którego zobaczymy w roli czarnego charakteru, oraz Lea Seydoux, ponownie w roli 'dziewczyny Bonda'.

NAJNOWSZE