Nicole Bogdanowicz - rodzice, Instagram, wiek, rodzeństwo, studia, Przyjaciółki

2020-02-14 15:11 kw
Nicole Bogdanowicz
Autor: wbf

Nicole Bogdanowicz to polska aktorka młodego pokolenia, która zyskała popularność, dzięki udziałowi w serialu Przyjaciółki. Gra tam Julkę Strzelecką, córkę Ani i Pawła, w których wcielają się Magdalena Stużyńska oraz Bartłomiej Kasprzykowski. Ile lat ma aktorka? Co wiadomo o jej rodzicach i rodzeństwie? Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o Nicole.

Nicole Bogdanowicz - rodzice, Instagram, wiek, rodzeństwo, studia, Przyjaciółki - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie młodej artystki. Nicole oprócz tego, że spełnia się aktorsko, uwielbia judo, jazdę konną oraz pływanie. Ma również patent sternika motorowodnego. Mimo że jest bardzo młoda, wystąpiła w takich produkcjach jak Przyjaciółki, W rytmie serca, Po prostu przyjaźń oraz Baby Bump. 

Nicole Bogdanowicz - wiek

Nicole Bogdanowicz urodziła się w 1998 roku. Ma 22 lata.

Nicole Bogdanowicz - rodzice, rodzeństwo

Aktorka bardzo chroni swoją prywatność. Nie wiadomo nic na temat jej rodziców oraz rodzeństwa.

Nicole Bogdanowicz - studia

Nicole jest absolwentką XL Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego w Warszawie. Od 2020 roku uczęszcza do Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Nicole Bogdanowicz - Instagram

Bogdanowicz ma konto na Instagramie. Możecie ją znaleźć pod nickiem @nicole.bogdanowicz. Aktorka dzieli się zdjęciami zarówno z życia prywatnego, jak i publicznego.

NAJNOWSZE