Netflix zorientuje się, że śpisz i wyłączy twój film! Nowa funkcja utuli

Netflix
Autor: Pixabay.com

Netflix pracuje nad nową funkcją, dzięki której oglądany przez ciebie film wyłączy się sam! Jak dokładnie będzie działać najnowsza opcja od serwisu, która dosłownie utuli cię do snu? Czy jest ona dostępna w Polsce? Wyjaśniamy więcej na EskaCINEMA.pl.

Prawdopodobnie nie raz zdarzyło ci się zasnąć w trakcie filmu, czy też serialu. Takie sytuacje zdarzają się także na serwisie Netflix, który składa się głównie z fascynujących i wciągających produkcji, od których zazwyczaj ciężko oderwać wzrok. Niekiedy jednak zmęczenie bierze górę i trudno nad nimi zapanować. Co gorsza, następnego dnia zazwyczaj czeka nas pogubienie, ponieważ tak naprawdę trudno nam stwierdzić, do którego momentu obejrzeliśmy dany odcinek serialu lub film. Na całe szczęście Netflix ma dla nas rozwiązanie. Okazuje się, że platforma pracuje nad nową funkcją, dzięki której film, czy też serial wyłączy się sam, zaraz po tym, jak zaśniemy. Nowość w aplikacji Netflix będzie polegała na włączniku czasowym, który będzie można ustawić na dowolną ilość minut. Po jego włączeniu aplikacja z automatu przerwie odtwarzane wideo. Funkcja ta odkryta została przez xda-developers i z pewnością zostanie ona dobrze przyjęta przez użytkowników. 

Netflix - kiedy pojawi się funkcja włącznika czasowego?

Netflix utuli cię do snu, dzięki swojej najnowszej funkcji, a mowa oczywiście o włączniku czasowym. Na ten moment serwis nie ujawnił daty premiery najnowszej opcji, nad którą obecnie pracuje, jednak wszystko wskazuje na to, że funkcja może pojawić się już w najbliższym czasie w aplikacji mobilnej.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE