Netflix LIPIEC 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

i

Autor: materiały prasowe Netflix Netflix LIPIEC 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

Netflix LIPIEC 2022: najciekawsze premiery. Co warto obejrzeć na platformie?

2022-06-29 15:26

Co ciekawego zadebiutuje na Netfliksie w lipcu 2022 roku? Które filmy i seriale warto obejrzeć? Przejrzeliśmy listę nadchodzących premier Netfliksa i wyłoniliśmy dla was najciekawsze propozycje.

Netflix - filmy i seriale na lipiec 2022. Które produkcje zawitają na platformie w najbliższym miesiącu? Po które tytuły zdecydowanie powinniście sięgnąć? Postanowiliśmy wyłonić dla was listę najciekawszych filmowo-serialowych premier od giganta streamingowego.

Netflix LIPIEC 2022 - najciekawsze premiery

Lipiec 2022 na Netfliksie to przede wszystkim wielu powrót "Stranger Things 4". Jak zakończy się starcie z Vecną? Czy bohaterowie ocalą Hawkins? Dowiemy się już wkrótce! Ponadto, na platformie zadebiutuje wiele ciekawych nowości zarówno serialowych, jak i filmowych. Zobaczymy między innymi "Gray Man", czyli najdroższy film w dziejach Netfliksa z iście gwiazdorską obsadą, a także nową adaptację twórczości Jane Austen z Dakotą Johnson w roli głównej. Szykuje się ekscytujący miesiąc! Listę najciekawszych filmowo-serialowych premier Netfliksa na lipiec 2022 roku prezentujemy poniżej.

Netflix LIPIEC 2022 - SERIALE

Poniżej znajdziecie najciekawsze serialowe premiery Netfliksa na lipiec 2022. Czeka nas trochę powrotów, ale także kilka naprawdę ciekawych debiutów!

Stranger Things 4: Część 2 - 1 lipca 2022 na Netflix

Wielki finał "Stranger Things 4", który zapowiada się na prawdziwą rzeź. Kto zginie, a kto wyjdzie cało ze starcia z Vecną? Czy Eleven znów zostanmie superbohaterką, czy też polegnie, a Hawkins na zawsze pogrąży się w ciemności? Przekonamy się już 1 lipca!

Boo, Bitch - 8 lipca 2022 na Netflix

W ciągu jednej nocy uczennica liceum, która nigdy się nie wychylała, wykorzystuje okazję, aby zmienić swoje życie w epicką przygodę. Niestety następnego ranka okazuje się, że… jest duchem.

Bardzo długa noc - 8 lipca 2022 na Netflix

"Bardzo długa noc" to noc 24 grudnia, w którą grupa uzbrojonych mężczyzn otacza więzienie Monte Baruca i odcina komunikację ze światem zewnętrznym. Ich celem jest schwytanie Simóna Lago (Luis Callejo), niebezpiecznego seryjnego mordercy. Jeśli strażnicy go wydadzą, napaść zakończy się w ciągu kilku minut. Jednak naczelnik Hugo (Alberto Ammann) odmawia spełnienia ich żądań i przygotowuje się do odparcia ataku.

Resident Evil: Remedium - 14 lipca 2022 na Netflix

Niemal 30 lat po odkryciu wirusa T dochodzi do wybuchu epidemii, który ujawnia mroczne sekrety Korporacji Umbrella. Serial nawiązujący do popularnej serii gier.

Netflix LIPIEC 2022 - FILMY

Na polu filmowym też czeka nas kilka ciekawych pozycji. Najciekawsze filmowe premiery Netfliksa na lipiec prezentują się następująco:

Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy - 6 lipca 2022 na Netflix

Claire i Aidan ustalają, że rozstaną się przed pójściem na studia. Czy wyjątkowa randka pożegnalna uratuje ich miłość?

Perswazje - 15 lipca 2022 na Netflix

Mieszkająca ze swoją snobistyczną rodziną na skraju bankructwa Anne Elliot jest bezkompromisową kobietą o nowoczesnej wrażliwości. Gdy w jej życiu ponownie pojawia się Frederick Wentworth - przystojniak, którego kiedyś odprawiła z kwitkiem — Anne musi dokonać trudnego wyboru. Czy zdecyduje się zostawić za sobą przeszłość, czy posłucha głosu serca i da miłości drugą szansę? Adaptacja powieści Jane Austen.

Gray Man - 22 lipca 2022 na Netflix

Nieuchwytny oficer CIA odkrywa kompromitujące sekrety agencji. Jego śladem rusza bezwzględny agent socjopata, który wyznaczył nagrodę za jego głowę. W rolach głównych Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas i Regé-Jean Page (znany jako książę Hastings z "Bridgertonów").

Purpurowe serca- 29 lipca 2022 na Netflix

Choć więcej ich dzieli niż łączy, początkująca piosenkarka i autorka tekstów (Sofia Carson) oraz żołnierz marines(Nicholas Galitzine) bez pamięci się w sobie zakochują.

DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9