Netflix - dokument Britney kontra Spears wstrząśnie światem? Kiedy premiera?

Britney Spears
Autor: Janet Mayer / Splash News/EAST NEWS

Netflix oficjalnie zapowiedział premierę dokumentu o Britney Spears o wymownym tytule Britney vs Spears. Produkcja ma być poświęcona walce piosenkarki o utraconą ponad 13 lat temu wolność i ruchowi Free Britney, który zwrócił oczy świata na sytuację życiową księżniczki popu. Kiedy premiera szumnie zapowiadanego filmu dokumentalnego?

Dokument o Britney Spears na Netflix to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Po tym, jak dziennikarze The New York Times odważyli się na nakręcenie głośnej produkcji Framing Britney Spears, największa platforma VOD zdecydowała się na realizację własnego dokumentu o losach znanej na całym świecie księżniczki popu. Podobnie do Framing Britney Spears film zatytułowany Britney vs Spears ma się skupiać na kwestii kurateli, którą wokalistka została objęta w lutym 2008 roku. Dzięki zaangażowaniu fanów, o sytuacji życiowej ikony popu dowiedział się cały świat, a ruch Free Britney przestał być traktowany jako teoria spiskowa. 21 września platforma Netflix zapowiedziała produkcję, wypuszczając do sieci kilkunastosekundowe wideo z 2009 roku, na którym słychać wiadomość nagraną przez Britney Spears do jednego z jej prawników. Może to oznaczać, że osoby odpowiedzialne za film dotarły do niepublikowanych wcześniej materiałów, które mogą rzucać nowe światło na sytuację, w jakiej znalazła się artystka. Kiedy oficjalna premiera Britney vs Spears na Netflix?

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Netflix - dokument o Britney Spears

Oficjalnie wiadomo już, że dokument Britney vs Spears będzie miał swoją premierę 28 września. Na oficjalnych kanałach społecznościowych Netfliksa pojawił się jego oficjalny zwiastun. W trwającym ponad minutę materiale wykorzystano fragmenty tras koncertowych gwiazdy popu oraz archiwalne wideo nakręcone przez śledzący każdy jej ruch paparazzi. W tle słychać fragmenty przemówienia sądowego Britney z 23 czerwca 2021 roku.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE